Bölüm, mesele değil, mesele, her bölünmüş grubun bir kısmının, aşırı bilgi yüklemesinin patojen beyin virüslerini memetik yayması olarak ortaya koyacağım şey tarafından paranoyak olmasıdır.

Bu fikir etkileri, önceden bir komplo önyargısıyla bozulmuş ve ya da bir komplonun önyargısını, aldatmanın habis bir şekilde ortaya çıkması ve şiddetli patlamalara neden olması nedeniyle bozulmuştur.

Komünist tarz, genellikle yalnızca mülkün zarar görmesiyle tutuklanmayla sonuçlanan suçlardır, oysa bir grup kaslı erkeğin iktidar endişesi nedeniyle kimseye böyle bir şey yapmasını istemiyorlar ki bu hala aldatıcı paranoyalar tarafından kandırılıyor.

Paranoyak sanrılar bulutuna ve çerçeveli rakip herhangi bir gerçek çatışmanın kaynağını bulanıklaştırmaya ve gerçek sorunlardan herhangi birini, önce varsayımların önlemi ile ele alınan endişe durumlarında genellikle en iyi olanı örtmeye çalışın, ardından daha sonra nesnel endişe vakalarında harekete geçin. görünmez bilgi.

Ama yine de çoğu insanın ne demek istediğimi bilmediğinden korkuyorum, babama bunu göstermeye çalıştım, ama o davulcuydu ve fark olarak öngörülebilir ve varsayımsal farkla ne demek istediğimi anlamadı.

Gözlemlerinizi bilime ve ölçüme götürürseniz ve / veya tahmine dayalı kanıtı, örneğin gerçek lazer gözler gibi, zihinsel önyargının ötesinde tartışılamayan doğrulama testleri olarak alırsanız, o zaman gerçek bir kahramanı temsil edersiniz, yalnızca yanlış yönlendirilen şey değil paranoya bulutu, herhangi bir görüşten önce.

Şüphelerinizin ve akıl iddialarınızın ötesinde örnekler gibi bilimin tahmine dayalı sonuçlarını araştırın; bu, gözlemlenecek kadar doğruysa, mahkemedeki herhangi bir kanıt gibi, gerçek endişeyi göstermelidir.

Author

20 Comments

1. Çankırı merkezden ben banu. Selam paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 30-01-2021 11:57:21

2. Siirt dan kimler var. En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 77

3. Bu konu : ” En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 372

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 363

5. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 325

7. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 14-02-2021 05:04:26

8. Bolu dan kimler var. En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. . selamun aleyküm web siten gerçekten güzel, şukuladım , emin – 335

9. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler

10. Amasya dan kimler var. En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. . Slm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 390

11. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Uşak merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 14-03-2021 02:00:29

13. Bu konu : ” En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 154

14. İstanbul dan kimler var. En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, teşekkürler , Hasan – 341

15. Slm web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım

16. Aksaray dan kimler var. En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 341

17. Düzce merkezden ben hatice. Selam herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-04-2021 17:47:24

18. Sakarya dan kimler var. En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. . Merhaba web siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ali – 142

19. Kayseri dan kimler var. En iyi tavsiyem, kanıtın kanıtı gibi gerçek bilimi kullanmaktır. Bu, tek başına herhangi bir iddiadan önce, çünkü bir mahkeme salonundaki delil budur ve neden bazı davaların çözülüp çözülmediği. . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 184

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link