Tarih, meydana geldikten yıllar veya on yıllar sonra ortaya çıkarılan birçok komplo olduğunu – bazıları tamamen bilinmiyordu – bazılarından şüphelenildiğini göstermiştir. Dolayısıyla en büyük komplo teorisyenleri, her sapan görüşü / olası olmayan iddiaları bir komplo teorisi olarak otomatik olarak reddeden kişilerdir. Çünkü bunun hiçbir yolu yok:

– Ordu nüfustan bir şeyler saklar / işleri örtbas eder

– Hükümet nüfustan bir şeyler saklayacak / işleri örtecek

– Zengin / Güçlü, güçlerini nüfusun yararı dışında herhangi bir şey için kullanır.

– Medya size yalan söyler / sizi manipüle eder

– (İlaç) şirketleri tarafından finanse edilen bilim adamları yalan söylerdi

Bu hücreyi kaydeden kameralar bozulurken ve gardiyanlar “uyuyakalmış” ya da “unutmuş” – hepsi aynı gece hapishane hücresindeki birinin kendisini ince bir kağıt battaniyeyle boğarak öldüğüne inanmıyorsunuz? Tanrım, komplo teorisyenlerinden biri olmalısın …

En kötü komplo teorisyenleri, resmi anlatıdaki tüm düzensizlikleri reddeden ve diğerlerini komplo teorisyenleri olarak damgalayanlardır.

18 Comments

1. Bu konu : ” En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 275

2. Bu konu : ” En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 96

3. İstanbul merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-05-2021 17:28:40

4. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 373

5. Bu konu : ” En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha iyi, şukuladım , gaye – 106

6. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun

7. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşım vallaha mükemmel, saolun

8. Bu konu : ” En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, sağolun , ahmet – 495

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

10. Erzurum dan kimler var. En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. . Selamın aleyküm siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , – 416

11. Slm paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Kırklareli dan kimler var. En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. . selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 335

13. Bitlis dan kimler var. En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. . Selam web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 337

14. Bu konu : ” En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 326

15. Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 27-07-2021 06:08:28

16. Karabük dan kimler var. En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. . selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 110

17. Denizli dan kimler var. En kötü komplo teorisyenleri, komplo olmadığını iddia eden insanlardır. . Merhaba herkese siteniz inanki hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 241

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link