Aşı hakkındaki ana komplo teorilerinin Bill Gates ve 5G’yi veya nüfus kontrolü / azaltmayı içerdiğini gördüm, ancak bundan çok daha basit görünüyor.

Aşının enfeksiyonu engellemeyeceği ve bulaşmayı engellemeyeceği söylendi. Aynı zamanda işe yarayacak, ancak muhtemelen varyantlara karşı daha az etkili olacaktır. Bazı üreticiler bir güçlendirici veya yeni bir aşı yapabilir.

Ama onu almalısın ve gelecek yıl yeni bir varyant ortaya çıkarsa, o aşıyı da almalısın.

Ve işte gidiyorsunuz, grip aşısını zorunlu hale getirdiniz ve biyoteknoloji şirketlerine yıllık olarak tekrarlayan kârlar sağladınız (geçen yıl bu şirketlerin hisse senetlerinde meydana gelen tüm şüpheli olaylardan bahsetmeden bile)

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” En olası komplo teorisi ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 462

2. Bu konu : ” En olası komplo teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 472

3. Bu konu : ” En olası komplo teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , – 351

4. Bolu dan kimler var. En olası komplo teorisi . Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 146

5. Çorum merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz harbiden güzel, şukuladım 25-03-2021 17:45:11

6. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Selam herkese web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

8. Sivas dan kimler var. En olası komplo teorisi . Slm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , emin – 224

9. Selamın aleyküm web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Iğdır dan kimler var. En olası komplo teorisi . selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, saolun , gaye – 308

11. Bayburt dan kimler var. En olası komplo teorisi . Selam siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Hasan – 249

12. Bu konu : ” En olası komplo teorisi ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 439

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link