Yakında iki hafta karantinaya alınacak, bu yüzden devam etmemi sağlamak için bazı iyi içerikleri indirmeye çalışıyorum. İnsanların ailelerine / arkadaşlarına gerçeklik kavramlarını sallamak için hangi önerileri göstermeyi sevdiklerini merak ediyorum.

İlki aylar önce Zeitgeist’ti … Ruh Bilimi animasyonlarının varlığını seviyorum. En sevdiğim güncel konu, herhangi birinin herhangi bir bağlantısı varsa, gizli tarihler / eski Mısır sonik teknolojileridir.

Godspeed.

16 Comments

1. Bu konu : ” En Sevdiğiniz Komplo Belgeseli? ” çok güzel. Mrb siten harbiden mükemmel, tebrikler , mehmet – 410

2. Bu konu : ” En Sevdiğiniz Komplo Belgeseli? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 446

3. Karabük merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler 26-04-2021 14:13:57

4. Nevşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-04-2021 16:18:20

5. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. En Sevdiğiniz Komplo Belgeseli? . Merhaba sayfa harbiden güzel, sağolun , elif yılmaz – 53

6. elif yılmaz Reply

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-04-2021 23:18:38

7. Hakkari merkezden ben hatice. Selam sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2021 10:38:16

8. Nevşehir dan kimler var. En Sevdiğiniz Komplo Belgeseli? . Selamlar siten vallaha çok güzel, teşekkürler , ahmet – 482

9. Bursa merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun 02-05-2021 06:52:25

10. Merhaba herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Bu konu : ” En Sevdiğiniz Komplo Belgeseli? ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , – 474

12. Rize merkezden ben Aylin. Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-05-2021 18:55:03

13. Uşak dan kimler var. En Sevdiğiniz Komplo Belgeseli? . selamun aleyküm sayfa harbiden hayran edici, sağolun , ziya – 355

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link