25 Haziran 2021

r/komplo - En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla

Birleşik Krallık devlet kurumu Public Health England tarafından Cuma günü yayınlanan bir rapor, COVID-19 aşısı olan bireylerin Delta varyantından ölme olasılığının aşılanmamış insanlara göre üç kat daha fazla olduğunu ortaya koyuyor.

başlıklı bir brifing, “SARS-CoV-2 endişe verici varyantları ve İngiltere’de araştırılan varyantlar”, şu anda bilinen tüm COVID-19 varyantlarını inceledi.

En tehlikeli tür olan Delta ile ilgili olarak, Birleşik Krallık hükümeti aşılanmış kişilerin ölme olasılığının deneysel aşıyı yapmayanlara göre 3.25 kat daha fazla olduğunu kabul ediyor.

Enfeksiyondan sonraki 28 gün içinde meydana gelen toplam 117 ölümden 44’ü aşılanmamış kişilerdi.

Grafikler, ölenlerden birinin ilk aşı dozunu öldükten sonraki 21 gün içinde aldığını ve 19’unun vefatından 21 günden fazla bir süre önce bir doz aşı aldığını gösteriyor.

Delta varyantından ölen 50 kişi, COVID-19 aşısının her iki dozunu da aldı.

Toplamda, çalışmada aşılanan 27.192 kişiden 70’i öldü, bu da %0.26’lık bir ölüm oranı.

Bu arada, gazetedeki 53.822 aşısız kişiden 44’ü öldü ve %0.08’lik bir ölümle sonuçlandı.

r/komplo - En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla

İsrail sağlık yetkililerinin ön bulgularını gösteren Cuma günü yayınlanan bir Wall Street Journal makalesi, İsrail’de Delta varyantının bir salgınında enfekte olan yetişkinlerin yarısından fazlasının aşı aldığını ortaya koydu.

“İsrail’de Covid-19’un Delta varyantının bir salgınında enfekte olan yetişkinlerin yaklaşık yarısı, Pfizer Inc. aşısıyla tamamen aşılandı.” WSJ yazar.

Yukarıdaki Birleşik Krallık hükümet çizelgelerini referans olarak kullanarak, bir doz COVID-19 aşısı alan Delta varyantı ile enfekte olan İsrailli yetişkinlerin sayıyı yarıdan fazla koyacağı çıkarımı yapılabilir.

Yani, bir kez daha, Delta varyantı daha tehlikeli aşılı insanlar için.

Elbette ana akım medya bu verileri görmezden geliyor ve bunun yerine Delta varyantının aşılanmamış insanlar için bir tehdit olduğunu ve COVID-19 aşılarının buna karşı koruduğunu iddia ediyor.

Aslında, Perşembe günü Joe Biden, Amerikalıları aşı olmaya teşvik etmek için Delta varyantını kullandı!

“Altı yüz binden fazla Amerikalı öldü ve bu delta varyantıyla başkaları da olacağını biliyorsunuz. Bunun olacağını biliyorsun. Kuzey Carolina, Raleigh’deki bir toplum merkezinde konuşan Biden, gençleri aşılatmamız gerekiyor” dedi.

“Veriler bundan daha net olamazdı: Eğer aşı olduysanız, güvendesiniz” diye ekledi. “Gerçekten aşılanmadıysanız, hala ciddi şekilde hastalanma veya ölme riskiniz var, bu sadece gerçek.”

Joe Biden’ın resmi Twitter hesabı ayrıca Perşembe günü, Dr. Anthony Fauci’nin Amerikalıları aşı olmaya çağırdığı ve insanları deneysel aşıya teşvik etmek için bir kez daha Delta varyantını kullandığı bir video gönderdi.

Belgeler, ABD hükümeti ve Moderna’nın, COVID-19’un Çin’in Wuhan kentinde sızdırılmasından birkaç gün önce Wuhan laboratuvar bağlantılı bir bilim insanına malzeme transfer anlaşmaları göndermek için bir araya geldiğini ortaya koyuyor.

Yorumlarda VİDEO bağlantısı çünkü reddit’te artık hangi bağlantılara izin verildiğini bile bilmiyorum …

Yorumlardaki referanslar.

36 Comments

1. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 337

2. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 339

3. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla . Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 66

4. Rize merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 03-07-2021 21:46:39

5. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

6. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 306

7. Aydın dan kimler var. En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla . Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 214

8. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , memo – 312

9. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla . Mrb bu web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 156

10. Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler 21-07-2021 04:23:46

12. elif yılmaz Reply

Slm web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Aydın merkezden ben ali. Slm bu web sitesi inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 28-07-2021 10:40:42

14. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım

15. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-08-2021 00:51:37

16. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim güzel, saolun , doruk – 281

17. Nevşehir merkezden ben Emine. Selamlar sayfa valla mükemmel, saolun 21-08-2021 01:44:25

18. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 125

19. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 19:53:52

20. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , – 489

21. Tunceli merkezden ben banu. Merhabalar web siten valla çok iyi, sağolun 31-08-2021 00:11:05

22. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. Selam web siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 386

23. elif yılmaz Reply

Batman dan kimler var. En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla . Merhaba herkese web siteniz vallaha mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 22

24. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım

25. Bu konu : ” En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 28

26. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

27. Bingöl merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, twitter da paylaştım 08-09-2021 06:10:04

28. Niğde dan kimler var. En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla . selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, twitter da paylaştım , ali – 102

29. Selam herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. En Son Birleşik Krallık Verileri: Aşılanmış Kişilerin Delta Varyantından Ölme Olasılığı Aşısızlara Göre 3 Kat Daha Fazla . Slm paylaşım harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 9

31. Uşak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 16-09-2021 06:42:19

32. Karaman merkezden ben doruk. Selam herkese web siten inanki mükemmel, sağolun 26-09-2021 15:52:34

33. Muğla merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, tebrikler 26-09-2021 19:29:03

Write A Comment