En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar!

Yine de aşmanın bir yolunu buldum. İnsanlara kendilerini ‘Yandex’de aramalarını söyleyin! Bu arama motoru Google kadar sansürlenmemiş ve sadece arama yaparak oldukça ilginç şeyler bulabilirsiniz:

‘Pfizer aşı ölümleri’

‘Covid gerçek değil’

‘Yüz maskeleri çalışmıyor’

‘Yeni Dünya Düzeni’

Ve bunun gibi. Hepsi orada.

Gerçekleri sansürlemek için ENORMOUS bir çaba var ve tarikat sahibi ‘Facebook’ en kötülerinden biri.

İnsanlar güvenilir kaynaklar istiyor, ben bağlantıları paylaşmaya çalışıyorum ve Facebook benim söz konusu bağlantıları paylaşmamı engelliyor. Öyleyse, hiçbir kaynak olmadan deli olduğum ‘görünüyor’. Kaynaklar ÜLKESİZ ve onları Yandex’de kolayca bulabilirsiniz (en azından şu anda)

Görünüşe göre URL’leri sansürlemek kolay, bu yüzden muhtemelen Yandex gibi sansürsüz arama motorlarına araştırma yapıp kelime öbekleri yazmalarını söylemeliyiz.

Bunu Paylaş!

Author

31 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Giresun dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Slm bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler , hatice – 468

3. Bu konu : ” En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! ” çok güzel. Selam sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler , Aylin – 264

4. Bu konu : ” En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz çok güzel, şukuladım , Aylin – 372

5. Kars merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 10-01-2021 01:59:43

6. Zonguldak dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Selam sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 188

7. Bu konu : ” En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 394

8. Bu konu : ” En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 196

9. Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 17-01-2021 16:40:12

10. Isparta dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 98

11. Selamlar siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

12. Niğde merkezden ben ali. Selam web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, saolun 29-01-2021 10:36:11

13. Slm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. Artvin dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Slm siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 160

15. Gürbüz Reply

Mrb sayfan gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Gaziantep dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 64

17. Kastamonu dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 257

18. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 23-02-2021 09:50:45

19. Erzincan dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 434

20. Yalova dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Selam herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , Emine – 249

21. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, sağolun 12-03-2021 08:55:38

22. Siirt dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 175

23. Bu konu : ” En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 385

24. Bolu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-03-2021 10:38:24

25. Nevşehir dan kimler var. En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! . Selam paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 285

26. Bu konu : ” En son covid aşısının ZATEN ölümlere neden olduğu iddiasını destekleyen 9’dan fazla bağlantı paylaşmaya çalışıldı. Facebook GERÇEKTEN ‘bunu yayınlayamazsınız’ diyen bir mesaj attı. Bizi böyle deli göstermeye çalışıyorlar, ‘kaynaklar’ istiyorlar sonra da onları paylaşmamıza izin vermiyorlar! ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , emin – 258

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link