En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü.

Yıllarca FBI’dan kaçtıktan sonra – görünüşe göre sadece siyasetini beğenmediler – avukat ve siyasi teorisyen Francis Parker Yockey, pasaport sahtekarlığından tutuklandı … ve bir şekilde gözaltına alındıktan sonra siyanür kapsülüyle kendini öldürmeyi başardı. birkaç hafta kapalı hapishane hücresi

Kitabını oku önce ona bak

https://archive.org/details/ImperiumArchive/page/n29/mode/2up

“En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü.” üzerine 20 yorum

1. Kırklareli merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-10-2020 12:21:43

2. Aksaray merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 12:41:21

3. Bursa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım 11-10-2020 12:43:08

4. Şırnak dan kimler var. En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü. . Merhaba sayfan vallaha güzel, sağolun , banu – 400

5. Bu konu : ” En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü. ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 22

6. Bayburt merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 11-10-2020 20:44:07

7. Bu konu : ” En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, teşekkürler , doruk – 255

8. Malatya dan kimler var. En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü. . Selamlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 339

9. Çorum dan kimler var. En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü. . Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, saolun , banu – 411

10. Aksaray merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok güzel, teşekkürler 17-10-2020 19:57:29

11. Bu konu : ” En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, saolun , banu – 411

12. Bu konu : ” En son herhangi bir teğetsel siyasi etkiye sahip biri, aşırı sağ ve aşırı solu ciddi bir şekilde birleştirmeye çalıştığında, bir hapishane hücresinde görünürde (ve imkansız olmalıydı) intiharda öldü. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , ziya – 481

13. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 19-10-2020 22:17:23

14. Afyon merkezden ben Emine. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 20-10-2020 04:44:41

Yorum yapın