Burada, İngiltere’de hava durumuna ne olduğunu merak etmekten başka bir şey yapamıyor musunuz? Saat 14:00 olmasına rağmen neredeyse her gün hava çok bulutlu ve hatta bazen karanlık

Geçen yılın başında bir keresinde sabah tamamen açık bir gökyüzü ile kalktım ve ardından tipik izleri geride bırakan uçakları görmeye başladım. Birkaç saat sonra tüm gökyüzü, çoğunluğunun bulunduğu güneşe odaklanan bu beyaz pislikle kaplandı.

Tipik bulut desenleriniz değil, uçakların açıkça uçtuğu, farklı yönlerden geldiği uzun çizgilerdi.

Buradaki tamamen dayanılmaz olan rastgele bir haftalık sıcak hava dalgası dışında, güneşli günleri elimle sayabilirim.

Bulutsuz güneşli havayı en son geçen yıl Aralık ayında hatırlıyorum, harika bir gündü ve iyi hisler vardı.

Tabii ki burada hava hiç bu kadar güzel olmamıştı ama geçen sene bile mayıs ayının hoş olduğunu hatırlıyorum ve yürüyüşe çıkabilir ya da bisiklete binebilir ve iyi vakit geçirebilirdim, yarım yıl için oldukça iyiydi. Bu sefer bir şeyler çok kötü geliyor, bunların meşru bulutlar olduğuna inanmıyorum ama bazıları güneşi engellemeye çalışıyor.

Bu ülke bir sebepten dolayı gerçekten iç karartıcı ve bence bu yüzden yapıyorlar.

Demek istediğim, Microsoft’un sahibi olan belirli bir kişinin bunun bir plan olduğunu ve bunun bir komplo olmadığını söylediğini biliyoruz.

Author

27 Comments

1. Ordu dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, saolun , emin – 157

2. Muş dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Selamın aleyküm sayfa valla dikkat çekici, saolun , ali – 423

3. Amasya dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , memo – 209

4. Malatya dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . selamun aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 146

5. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, tebrikler 19-08-2021 22:56:07

6. Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selam web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun , banu – 330

7. Niğde dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Selam herkese sayfanız cidden çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 352

8. Yozgat merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım 21-08-2021 10:23:05

9. Kocaeli dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Selam web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 151

10. Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selam siten valla güzel, saolun , ziya – 33

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 284

12. Van dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Selamlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ziya – 298

13. Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 153

14. Muğla dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Merhaba paylaşımın yeminle güzel, şukuladım , hatice – 373

15. Kars dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 219

16. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Mrb sayfa süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-08-2021 12:25:42

17. Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 433

18. Afyon dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Merhabalar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 228

19. Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 138

20. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 224

21. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

22. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 419

24. Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , – 480

25. Kütahya dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 80

26. Çanakkale dan kimler var. En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum . Merhabalar web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 54

27. Bu konu : ” En son ne zaman berrak bir gökyüzü gördüğümü hatırlayamıyorum ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 367

Write A Comment