Maske işine başladığımızdan beri, ailemde hiç kimse soğuk algınlığına aldırış etmeden grip koklamadı ve şimdi bir buçuk yıl oluyor. Bu bana maskelerin kesinlikle işe yaradığını söylüyor. Soğuk algınlığı ve gribin yayılmasını durdurdularsa, covid’in yayılmasını durdurdular.

Author

39 Comments

1. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla güzel, sağolun , emin – 261

2. Bartın merkezden ben banu. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-06-2021 18:30:34

3. Balıkesir merkezden ben . Selamlar web siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 05-06-2021 13:31:36

4. Selam herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Konya dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 425

6. Batman dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , hatice – 14

7. selam arkadaşlar siten vallaha çok güzel, tebrikler

8. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2021 14:30:23

9. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 429

10. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 23-06-2021 01:46:43

11. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım 23-06-2021 04:00:28

12. Burdur dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Merhaba web siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 460

13. Amasya merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 23-06-2021 09:13:42

14. Mardin merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 15:28:58

15. elif yılmaz Reply

Erzincan dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 319

16. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle iyi, saolun , emin – 307

18. elif yılmaz Reply

Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 16:27:28

19. Mersin dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 255

20. Isparta merkezden ben emin. Merhabalar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 03-07-2021 14:52:04

21. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 86

22. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun , memo – 44

23. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

24. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 111

25. Trabzon dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Selam siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 265

26. Sakarya dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Slm siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 461

27. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 239

28. Aydın dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Mrb sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun , – 222

29. Sinop merkezden ben ziya. Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-08-2021 20:20:49

30. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. Mrb siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 90

31. İstanbul merkezden ben Aylin. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-09-2021 16:56:38

32. Hatay dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Merhaba paylaşım valla iyi, twitter da paylaştım , doruk – 95

33. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 276

34. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

35. Tekirdağ dan kimler var. En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? . Selamlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 422

36. Bu konu : ” En Son Ne Zaman Nezle veya Gribe Yakalandınız? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 438

Write A Comment