Daha son yıllarda propaganda, elmalı turta kadar Amerikan haline geldi. Özellikle gözleri ve kulakları olan bizler ve buradaki her şey için. Derin sahtekarlıkların ve lirin karışıma tanıtılması söz konusu olduğunda şimdi çok tehlikeli bir oyun oynuyoruz. Derin sahte teknolojinin ne olduğunu herkes bilir. Bilmeyenler için, Lyre aslında PC için çok ikna edici sahte seslere izin veren bir yazılımdır. Temelde telefon görüşmeleri için derin bir sahtedir. Tekrar söylüyorum, çok tehlikeli bir oyun oynuyoruz. Lyre’nin gelişimi için kredi bir üniversite öğrencisi tarafından talep edilmiş veya ona verilmiş olsa da, CIA veya başka bir alfabe ajansının her yerinde parmak izlerine sahip olmadığına ikna olmadım. Bu inanılmaz derecede karmaşık teknoloji, yüz değiştirme gibi başka bir rando oyunu olarak etiketlendi ve / veya pazarlandı, ancak yarım beyin sapına sahip olan herkes bunun aldatıcı niyetlerle geliştirilmesi gerektiğini söyleyebilir.

Bunu düşünürken / bilmekte yalnız kalamam, değil mi?

Author

11 Comments

1. Kırşehir merkezden ben ali. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler 18-03-2021 11:50:43

2. Çankırı dan kimler var. En tehlikeli oyun ama kitaptan bahsetmiyorum. . Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 149

3. Bu konu : ” En tehlikeli oyun ama kitaptan bahsetmiyorum. ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 499

4. Kayseri dan kimler var. En tehlikeli oyun ama kitaptan bahsetmiyorum. . Selam herkese web sitesi cidden hayran edici, saolun , Aylin – 273

5. Burdur dan kimler var. En tehlikeli oyun ama kitaptan bahsetmiyorum. . Slm sayfa inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 58

6. Amasya merkezden ben banu. Merhaba siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 21-03-2021 18:02:03

7. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 22-03-2021 21:00:45

8. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Yalova merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 27-03-2021 10:39:23

10. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

11. Eskişehir dan kimler var. En tehlikeli oyun ama kitaptan bahsetmiyorum. . Slm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 30

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link