Kategoriler
Genel

En Yaygın ve Aptal Kuramlar hükümet tarafından yayılıyor

Tamam, gidiyoruz, muhtemelen aşağı indirilecek, ama dinleyeceğiz: pek çok ortak komplo bilim veya siyasette neredeyse hiç bir temele sahip görünmüyor, çoğu sadece bir anlam ifade etmiyor ya da bunu yapmıyor o zaman neden … bu kadar çok insan onlara inanıyor mu? ? İşte benim teorim: Hükümet, sevmedikleri insanlara muhalefet oluşturmak için teorileri kullanıyor.

İşte çok tartışmalı bir örnek (bu uzun paragrafı atlayabilirsiniz): Bill Gates kötüdür; Araştırdığım şeyden, o iyi bir insan, birçok insanı kurtardı ve dünya için çok iyi bir şey yaptı, yasal olarak bana reddit’te bir şey sorsa kesinlikle o kadar da kötü olamazdı. Ama o kadar çok kötülük olduğuna işaret eden teoriler görüyoruz … ama … neden? Bunu kim buldu? Ona güvensizlik bulduğumdan, ölüm oranının düşüp düşmediğini söylediği zaman yerleştirildi. Bu … aslında fena değil. Çok fazla tür olduğunda veya büyüme patlamasından sonra bunu her zaman doğada görüyoruz. İçinde bulunduğumuz, mevcut teknoloji ve ileri düzey sayesinde son derece büyük bir nüfus patlaması, Bill’in veya herhangi birinin gerçekten bu patlamayı durdurmak isteyeceği için mantıklı çünkü … aşırı nüfus. Bu, kitlesel yok oluşun artık onu durduramayacağımız yere tamamen elden çıkmasına neden olabilir. İnsanları büyük sürülerde öldürmek ahlaki değildir. Dolayısıyla Bill bunu ahlaki bir şekilde yapmaya çalışırken, nüfusun büyümesine izin verirken, sadece daha yavaş. Küresel ısınmayı durdurmak için zaman alacağımız için mantıklı. Ayrıca, nüfus patlaması nihayetinde durmak zorunda kaldı. Seni çocuk sahibi olmaktan ya da vahşice insanları öldürmekten alıkoyuyor gibi değil. O sadece insanların hayatta kalmasına yardım ediyor, böylece nüfusun artışını azaltmaya / yavaşlatmaya çalıştığı teorisine inanıyorsanız, bu patlamanın durmasına ve doğumun normal seviyelere dönmesine izin veriyor.

Tamam, şimdi Bill şeyi alıyorsunuz, şimdi orijinal teoriye geri dönelim, hükümetlerin ona muhalefet yaratmak için hesapları kullanması mümkün mü? Bu kesin olarak mümkündür … Farklı bir komplo teorisinin daha iyi çalışabileceğinden emin olmama rağmen, bir tane bulursam yorumlara koyacağım veya ikisini değiştireceğim.

Yani bu devam edecek olsaydı (pop. Boom), iklim değişikliği daha da kötüleşecekti ve dünya kaynaklarının tükenmesi olurdu. Bu çok kötü olurdu, muhtemelen söz konusu kaynaklar için çok sayıda savaşa yol açacak, en fazla paraya, kaynaklara ve nüfuz gücüne sahip olanlar muhtemelen en üstte çıkacaktı. Muhtemelen bundan sonra ne olacağı hakkında bir fikir edinebilirsiniz, gerçek özgürlük kaybı ve elde edebileceğiniz veya sahip olabileceğinizin aşırı düzenlenmesi.

Bu çok zor bir smidge, ama farklı olanlar muhtemelen bu teori ile çok daha iyi çalışır, ben yorumlarda bırakacağım veya bu teorinin üzerinde düzenleyeceğim! Bu gerçekten uzun gönderiyi okuduğunuz için teşekkürler, Bill Gates’in kötü olduğunu tartışmak isterseniz, yorum bölümü var, lütfen biraz referans verin ya da sizi ciddiye almayacağım. Tekrar okuduğunuz için teşekkürler!

“En Yaygın ve Aptal Kuramlar hükümet tarafından yayılıyor” için 24 yanıt

Aksaray merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-06-2020 05:42:48

Ordu merkezden ben Aylin. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 17-06-2020 21:48:49

Aydın merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımınız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:53:40

Hakkari merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:53:42

Rize merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:53:44

Bursa merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 21:53:47

Bingöl merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 01-07-2020 13:17:15

Bayburt merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-07-2020 20:27:55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir