Kategoriler
Genel

Endeks fonları etrafında bir komplo var mı?

Pek çok insanın endeks fonları hakkında konuştuğunu ve önerdiğini duydum, bunun hakkında bir şey kapalı.

Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Telefonunuzdan satın alabileceğiniz bir yatırımdır, herhangi bir araştırmaya veya risk analizine gerek yoktur, düşünmenize gerek yoktur. Profesyonel olarak yönetilen diğer tüm fonlardan, gayrimenkulden daha iyi, özel sermaye fonlarından daha iyi, hisse senedi seçicilerden daha iyidir. Paranızı sadece bir endeks fonuna koyarsınız ve sonunda hiç çaba harcamadan multi milyoner olursunuz!

Bu, büyük haber siteleri tarafından ilan edilir, hatta US Weekly’ye yatırım yapan endeks fonuna adanmış birkaç sayfa bile var, Youtube’da endeks fonlarına nasıl yatırım yaptıkları hakkında konuşan çocuklar var.

Eğer bu kadar iyi bir yatırımsa, zenginler neden bütün paralarını bu paraya döküyor? Neden özel servet yöneticileri kullanıyorlar, neden aile ofisleri var?

“Endeks fonları etrafında bir komplo var mı?” için 14 yanıt

Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 28-05-2020 17:27:59

Gümüşhane merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inanki güzel, teraziye tıkladım 28-05-2020 21:29:28

Muş merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler 28-05-2020 22:17:55

Afyon merkezden ben Emine. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 29-05-2020 12:14:39

Burdur merkezden ben ali. Selam herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-06-2020 03:23:23

Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 04:13:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir