Demokrat Parti içindeki otoriter solcular, bir yılı aşkın süredir COVID-19 salgını söz konusu olduğunda kendilerinin ‘bilimin partisi’ olduğunu iddia ediyor.

Her ölüm için o zamanki Başkan Donald Trump’ı suçladılar ve Amerikalıları öldürmekten ‘sorumsuzluğunu’ ve ‘COVID-yetkili inkarlarının’ sorumlu olduğunu söylediler.

Bu daha da kötüydü; COVID-19’u bir laboratuvarda hazırlayan ve ardından kaçmasına ve dünyaya yayılmasına izin veren Çin, virüsten nihai olarak sorumludur. Trump değil. Herhangi bir Amerikalı politikacı veya topluluk lideri değil.

Ancak, virüsle ilgili zayıf veya politik olarak motive edilmiş kararların neden olduğu ekstra ölümler söz konusu olduğunda, etrafta dolaşmak için bazı suçlamalar var.

Örneğin, Demokratlarla uyumlu derin devlet, bir gün, Trump’ın yeniden seçilmesini çalabilmeleri için kilit savaş alanı eyaletlerinde seçim yasalarını değiştirmek için COVID kullanmaktan yasal olarak sorumlu tutulmalıdır.

New York’taki Andrew Cuomo gibi demokratik valiler, ‘bilim’ bize erken yaşta bize yaşlı Amerikalıların hastalığa yakalanmaya çok daha duyarlı olduğunu söylese de, huzurevlerini ve yaşlı bakım tesislerini COVID hastalarını almaya zorlama kararlarından yasal olarak sorumlu tutulmalıdır. ve ölüyor.

Demokratik yerel liderler, topluluklarını gerekenden çok daha uzun süre kapalı tutmaktan yasal olarak sorumlu tutulmalı ve çok sayıda işyeri kapanmasına ve iflasa yol açmalıdır.

Ve son olarak, Demokratlar tarafından yönetilen kamu eğitim sistemi ve onu koruyan sendikalar, kelimenin tam anlamıyla daha fazla çocuğun virüsten başka bir şey tarafından ölmesine yol açan pandemi politikalarını zorlamaktan yasal ve ahlaki olarak sorumlu tutulmalıdır: İntihar.

Epoch Times şunları bildirdi:

Bir araştırmaya göre, Birleşik Krallık’ta pandeminin ilk yılında COVID-19’dan ölen çocuk ve gençlerden beş kat daha fazla çocuk ve genç intihar etti ve bu da karantinaların çocukların sağlığına virüsün kendisinden daha zararlı olduğu sonucuna vardı.

University College London, York Üniversitesi, Liverpool Üniversitesi ve Bristol Üniversitesi’nden araştırmacılar, henüz hakemler tarafından gözden geçirilmemiş bir çalışmada (pdf), aksi takdirde bilinen adıyla ÇKP (Çin Komünist Partisi) virüsünün olduğunu buldular. Koronavirüs, diğer yaş gruplarıyla karşılaştırıldığında çocuklar için önemli bir risk oluşturmuyor gibi görünüyor.

Çalışma, COVID-19’un resmi adına atıfta bulunarak, “CYP’nin (çocuklar ve gençler) eğitim ve sosyal etkinliklerde normal aktivitelerinden çıkarılması riski, SARS-CoV-2’nin kendisinden daha büyük bir risk olduğunu kanıtlayabilir” sonucuna varmıştır. .

Anladım? Bu fenomen Birleşik Krallık’ta meydana geldiyse, sosyalistlerin ve tiranların çocukları okullarından kilitlemek ve onları ‘uzaktan öğrenmeye’ zorlamak konusunda ısrar ettikleri Batı dünyasının başka yerlerinde de meydana geldi, herkes çocukları motive etmenin ne kadar zor olduğunu bilir. sınıftayken dikkat etmeleri için.

Ve unutmayın, öğretmen sendikaları bunu yaptı – virüsün çocuklar ve gençler için ölümcül olmadığını ve olmadığını pandemide daha erken öğrenmemize rağmen – çocukların okullardan uzak durmaları için baskı yapmaya devam etti. t taşıyıcılar.

Bu endişe verici yeni verilere rağmen, Demokratlarla uyumlu gruplar, çocukların yaklaşık bir ay içinde okula döndüklerinde maske takmaları için hala baskı yapıyor, çünkü “bilim” – ki bu bir yalan.

Amerikan Pediatri Akademisi Okul Sağlığı Konseyi başkanı Sonja O’Leary, “Çocukları arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikte okullara geri almaya öncelik vermeliyiz ve bunun güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde hepimiz rol oynuyoruz” dedi. “Aşıları, maskelemeyi ve temiz el hijyenini içeren koruma katmanlarını birleştirmek, yüz yüze öğrenmeyi herkes için güvenli ve mümkün kılacaktır.”

Üyeleri çocukların COVID süper yayıcıları olmadığını bilen ve virüsün ölümcül versiyonlarını yakalamadıkları için aşılanmaları gerekmeyen bir çocuk “tıbbi” grubu bile acımasız, otoriter önlemler için baskı yapmaya devam ediyor.

Bu noktada bu insanların çocukları umursamadıkları ve “bilimi” takip etmedikleri çok açık.

Kaynaklar şunları içerir:

https://www.newsmax.com/us/masks-school-children-coronavirus/2021/07/19/id/1029151/

https://www.theepochtimes.com/five-times-more-children-committed-suicide-than-died-of-covid-19-during-lockdown-uk-study_3903566.html

106 Comments

1. Ankara merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok iyi, tebrikler 23-07-2021 02:48:03

2. Bolu dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . selamun aleyküm paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 440

3. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfa cidden çok güzel, teşekkürler

4. Merhabalar paylaşımınız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Tokat merkezden ben . Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-07-2021 02:55:41

6. Tokat merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 23-07-2021 02:58:48

7. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Selam paylaşımınız valla dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 386

8. Sinop merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 03:01:34

9. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

10. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 443

11. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Manisa merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 23-07-2021 03:10:42

13. Aydın dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, linkedinde paylaştım , memo – 196

14. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha çok güzel, face de paylaştım , ziya – 110

15. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki çok güzel, sağolun , emin – 147

16. Aydın dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 110

17. Ordu merkezden ben Emine. Slm sayfa inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 23-07-2021 03:19:17

18. Selam herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun

19. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Slm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 484

20. Mardin merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, sağolun 23-07-2021 03:25:54

21. Yalova merkezden ben hatice. Slm web siteniz vallaha iyi, tebrikler 23-07-2021 03:31:28

22. Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

23. Kırıkkale dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , emin – 212

24. Diyarbakır merkezden ben banu. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 23-07-2021 03:34:58

25. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok iyi, twitter da paylaştım

26. Aksaray merkezden ben Emine. Selam sayfan cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 03:39:59

27. Batman merkezden ben memo. Selam herkese sayfan inanki çok iyi, şukuladım 23-07-2021 03:44:08

28. Batman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-07-2021 03:45:13

29. İstanbul merkezden ben hatice. Slm sayfanız gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 23-07-2021 03:47:31

30. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , Emine – 15

31. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 297

32. Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

34. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Slm web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 251

35. Şırnak dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Selamın aleyküm web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 478

36. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Slm sayfan inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 127

37. Muş dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 5

38. Kilis dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Merhaba web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 65

39. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 105

41. Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

42. Merhabalar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

43. Kilis dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Mrb sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 80

44. Karaman merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 04:27:19

45. Batman merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-07-2021 04:27:26

46. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Merhaba sayfa süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 171

47. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla çok güzel, tebrikler , emin – 198

48. Yalova merkezden ben memo. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 23-07-2021 04:33:25

49. Kütahya merkezden ben ahmet. Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, saolun 23-07-2021 04:33:39

50. Mrb paylaşımınız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

51. Erzincan merkezden ben . Merhabalar sayfa vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-07-2021 04:41:27

52. Selamın aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım

53. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşım yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 23-07-2021 04:51:19

54. Batman dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 158

55. Rize merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 23-07-2021 04:51:52

56. Kars dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . selam arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 468

57. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın valla mükemmel, sağolun

58. Düzce merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun 23-07-2021 05:00:18

59. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

60. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 23-07-2021 05:02:15

61. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 306

62. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 169

63. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ahmet – 14

64. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfa harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

65. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 362

66. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 491

67. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 225

68. Gürbüz Reply

Kocaeli dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 316

69. Merhaba herkese sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

70. Adıyaman dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Selam paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , ali – 21

71. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

72. Yalova dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 464

73. Sinop merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım 23-07-2021 05:28:54

74. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

75. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , mehmet – 234

76. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selam paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 366

77. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , ali – 253

78. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 106

79. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 379

80. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 130

81. selam arkadaşlar siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

82. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, şukuladım , Aylin – 319

83. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 23-07-2021 10:04:49

84. Merhabalar paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım

85. Hakkari dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, sağolun , ziya – 214

86. Kahramanmaraş dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Mrb siten vallaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 209

87. selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım

88. Bayburt dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Mrb paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 92

89. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 457

90. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım

91. Osmaniye merkezden ben . Merhaba bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 04-08-2021 06:51:01

92. Niğde merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, sağolun 10-08-2021 06:53:26

93. elif yılmaz Reply

Selamlar siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

94. Edirne dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Merhabalar paylaşımın inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 487

95. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Emine – 47

96. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , – 15

97. Denizli dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, sağolun , emin – 279

98. Mardin dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , memo – 108

99. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 63

100. Isparta dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 320

101. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 265

102. Bu konu : ” Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 157

103. Sakarya dan kimler var. Endişe verici yeni çalışma, COVID kilitlenmelerinin çocuklar arasında ölümden BEŞ kat daha fazla intihara yol açtığını gösteriyor . selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ali – 208

Write A Comment