Ve Güney Amerika? Bu ülkelerde neler olup bittiğini bilmiyorum ama garip bir şekilde ciddi durumlar yaşanıyor. Neden?

Gelişmiş veya gelişmekte olan ülkelerdeki genç ~ orta yaşlı insanların çoğu sadece soğuk algınlığı semptomlarına sahiptir, ancak neden yukarıdaki ülkeler umutsuzca oksijen deposu arıyor?

Hindistan’ın ivermektin kullandıktan sonra daha iyi olduğunu duydum, ama yine de insanlar yardım için ağlayan Güney Amerika, Myanmar, Endonezya insanlarıyla yapılan tüm yakın röportajları izlediğinde, bu durumların gerçek olmadığını kim düşünebilir? Doktorları manipüle edebilirsiniz ama ölümü manipüle edemezsiniz. Yani bu ülkelerdeki insanlar gerçekten bir şeyden ölüyor olmalı.

Etrafımdaki insanlar ‘Güney Doğu Asya ve Güney Amerika’ya bakın, ölüyorlar, siz çılgın komplo teorisyeni’ diye saldırdıklarında ne diyeceğimi bilemiyorum.

Neden bu insanlar kelimenin tam anlamıyla neyden ölüyorlar? O mezarların sahte olduğunu düşünmüyorum. Lütfen o kadar ileri gitmeyin, insanların bize inanmamasının sebeplerinden biri de bu.

73 Comments

1. Diyarbakır dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . merhaba arkadaşlar siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 413

2. Yozgat merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 17-07-2021 14:31:21

3. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki mükemmel, sağolun , ali – 10

4. Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

5. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 144

6. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki mükemmel, teşekkürler , Emine – 290

8. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Mrb sayfa cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 19

9. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun

10. Selamlar web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım

11. Iğdır dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selam herkese sayfan inanılmaz mükemmel, teşekkürler , emin – 83

12. Diyarbakır merkezden ben ali. Slm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, saolun 17-07-2021 14:48:17

13. Trabzon merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, sağolun 17-07-2021 14:48:21

14. Kırıkkale dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Mrb paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 53

15. Trabzon merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 14:51:05

16. Kayseri dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Slm web siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , ziya – 245

17. Kocaeli dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selam web siteniz cidden dikkat çekici, saolun , Aylin – 453

18. Bitlis merkezden ben . Mrb paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 14:55:00

19. Selam paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

20. Malatya merkezden ben ali. Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 14:56:27

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 185

22. Kastamonu dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selam herkese siten yeminle iyi, teşekkürler , hatice – 14

23. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun 17-07-2021 15:00:17

24. Merhabalar paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

25. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, saolun , elif yılmaz – 254

26. Manisa dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selam herkese siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 172

27. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan yeminle iyi, şukuladım

28. Samsun dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selamlar bu web sitesi yeminle iyi, sağolun , memo – 319

29. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , – 58

30. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 473

31. Isparta merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten inanki dikkat çekici, teşekkürler 17-07-2021 15:16:07

32. Şanlıurfa dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selamlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 135

33. Kars merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 15:17:21

34. Isparta merkezden ben emin. Mrb paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 15:19:30

35. Selamın aleyküm sayfa valla çok güzel, facebookta paylaştım

36. Hakkari merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, şukuladım 17-07-2021 15:23:45

37. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 150

38. Erzurum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 17-07-2021 21:23:13

39. Mersin merkezden ben ali. Selam herkese sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 00:10:48

40. Çankırı merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 18-07-2021 05:12:59

41. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım 20-07-2021 09:10:14

42. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 110

43. Elazığ dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selamlar paylaşım cidden dikkat çekici, şukuladım , memo – 228

44. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 173

45. Osmaniye merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, teşekkürler 23-07-2021 18:32:38

46. Çanakkale dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . selam arkadaşlar web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 377

47. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki iyi, şukuladım , ahmet – 235

48. Karabük dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 41

49. Bolu merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, saolun 28-07-2021 18:37:32

50. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 29-07-2021 00:21:56

51. Kahramanmaraş dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selam herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , Aylin – 409

52. Şırnak dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 171

53. selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 269

55. Kırıkkale merkezden ben . Selam herkese sayfanız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 06:58:19

56. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Kırşehir dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Selamlar sayfa gerçekten iyi, şukuladım , ali – 422

58. Ardahan merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 08-08-2021 22:22:10

59. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 23:23:19

60. Selamlar bu web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım

61. Muğla merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, şukuladım 14-08-2021 06:27:41

62. Aydın dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım , memo – 105

63. Batman merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 25-08-2021 17:10:19

64. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , doruk – 466

65. Kocaeli dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Merhaba web siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 27

66. Bu konu : ” Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 291

67. Sinop merkezden ben doruk. selamun aleyküm siten cidden mükemmel, face de paylaştım 06-09-2021 04:41:59

68. Bursa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 12-09-2021 16:17:04

69. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 13-09-2021 22:06:31

70. Balıkesir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-09-2021 01:54:49

71. Sinop dan kimler var. Endonezya, Hindistan, Myanmar covid vakalarıyla insanlar bana saldırdığında nasıl tartışırım? . Merhaba siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 125

Write A Comment