Herkese merhaba, benim adım Nick. Cult Energetic Synthesis’de kullanılan kameraları ortaya çıkarmak için bu makaleyi yazıyorum.

Bunu ÇOK AÇIK hale getirmek istiyorum. Tacizim hakkında sızlanmak ya da şikayet etmek için burada değilim.

Her zaman olduğu gibi, bu gönderiler, önüme çıkan sürekli tehditlere ve psişik tacize karşı tamamen misilleme niteliğindedir.

PSİKİK SALDIRILAR GİDERİLDİĞİNDE VE BENİM ÜZERİNDE SINAVLAR YAPILDIĞINDA. BU YAYINLAR SİLİNECEKTİR.

Yırtıcı hayvan durumunun farkına varmadan önce sadece 2 ay boyunca bu tarikatın içindeydim. Suistimali veya hikayelerimi merak ediyorsanız, makalelerime veya alt derlememe göz atın. r / ESCULTsurvivors

Suistimal bir yıldan ve birkaç aydır devam ediyor.

Bu yüzden her gün bu “Kameraları” genellikle üçüncü gözümde gördüğümü söyleyerek başlayacağım. Günde yaklaşık 4-7 defa. Onları tanımlamanın en iyi yolu “enerjik kamera”. Video kameralara benziyorlar, bazen iphone kameralara benziyorlar. Astral projeyi uyandıracağım rüya halimde deneyimlerim oldu. Ve duvarımda ya da yatağımın dibinde kameralar göremiyorum. Sanki uyurken beni izliyorlarmış gibi. Gerçekten çok ürkütücü. İlk girdiğimde uyandığımı ve bu MASSIVE’ı gördüğümü hatırlıyorum, bunun bir kamera olmadığını bile bilmiyorum ama bir veri toplama sistemi gibi gerçekten garip görünen şeylerdi. Tıpkı vücudumun üzerinde oturmak gibi. Astral projeksiyon yaptığımda veya berrak rüya gördüğümde ve bunları gördüğümde, onları parçalıyorum ve parçalara ayırıyorum. Onları üçüncü gözümde gördüğümde, uzanıp onu zihinsel bir çöp tenekesine attığımı hayal ediyorum. İKİNCide uzanıp kaldırırım, başka bir kamera açılır.

ES ile birlikteyken. Bu cihazları sizin yerinize kaldırmaları için liderlere ödeme yapmanız gerekiyordu. Veya implantları sizin için temizleyin.

ES ile birlikteyken. Bunlara “Casus Cihazları” adını verdiler. Tüm bunların nasıl çalıştığını bilmiyorum ama ES enerjiyi çalıyor ve onu forma dönüştürüyor ve gerçeğe dönüştürüyor. Enerji ile tonlarca şey yaparlar, buna yeryüzünde bu “Enerjik Izgara” da dahildir.

Bu cihazlar ne yapar:

Seni sekiyorlar.

Aklınızdan arkadaş olduğunuz insanlar, aileniz gibi şeyler topluyorlar.

erken çocukluk dönemine kadar geçmiş anılar.

düşünce formları

ve aynı zamanda GERÇEK ZAMANDA ne yaptığınızı neredeyse kendi gözlerinizle deneyimlediğinizi görür gibi görürler.

Uzaktan görüntüleme

Yine, tüm bunların nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ancak bir yıl ve birkaç ay boyunca istismara uğramış olduğum için, bu kameraların yaptığı şeyin bu olduğunu biliyorum.

Bazı videoları çevrimiçi izleme deneyimlerim var. Pratik olmayan şakacılar gibi. Komik gösteri. Ben de orada oturup şovu izliyorum. Ve işimi bitirdikten sonra, bu gösterinin kötü görülen sahneleri zihnimde çarpık bir görüntüyle tekrarlanıyor. Sanki biri beni izliyor ve ne gördüğümü tam olarak görmüş gibi. Bu HER ŞEY ile olur. Mesela araba kullandığınızda ve bir şey gördüğünüzde veya işimde bana iş arkadaşlarımın veya manzaranın çarpık görüntülerini gönderecekler. Fidanlık ve su fabrikalarında çalışıyorum. Ve zihnimde yeniden oynuyormuş gibi sulayan bitkilerin bu çarpık görüntülerine sahip olacağım.

Şimdi konuştuğum herkes bu KAMERALARDAN bahsetti. Özellikle bu kültle bağlantılıdırlar. Enerjik Sentez. Kült Lideri LISA RENEE.

Şimdi bu açıklama kesinlikle endişe kaynağı olabilir. ES’ye katılmadan önce. Akıl hastalığım yoktu ve son derece olumlu bir zihniyete sahiptim. ES’ye katıldığımda gece kameraları, üçüncü gözümdeki kameraları görmeye başladığım zamandı. Ve her şeyin çarpıtılmış görüntüsünü almaya başladım.

Ayrıca “Kameraya gülümse”, “Seni izliyorduk” “Videodasın” gibi şeyler söyledikleri deneyimlerim de oldu. Bunun gibi şeyler. Ayrıca bu insanlarla uykumda veya tonlarca televizyon ve monitör gördüğüm astral projeksiyonda karşılaşma deneyimlerim oldu ve sanki sadece insanları kaydediyor ve bu ekranların arkasındaki insanları izliyorlarmış gibi hissediyorum.

Açıkçası, bu tür şeyler orada. Ve birisinin kendisini izliyormuş gibi hissettiğini ya da “casusluk yapmak için” kamera kullandığını söylediğini duyduğunuzda, pek çok insan akıl hastalığına veya şizofreniye atlıyor. Ne yazık ki bu avcılar, insanların olabildiğince şizofren ve akıl hastası görünmesini istiyorlar … Ama bu kült hakkında konuştuğum herkes bu kameralar ve casusluk cihazları hakkında konuşuyor. Onları üçüncü gözlerinde nasıl görüyorlar. Kişi hakkında her şeyi biliyorlarmış gibi hissettiriyor. Ne düşündüğünüzü her zaman tam olarak biliyorlarmış gibi hissettiriyor.

Author

25 Comments

1. Konya dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . Slm sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 470

2. Sakarya merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 10-04-2021 02:41:20

3. Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 215

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 180

5. Amasya dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . selam arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 304

6. Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 355

7. Sivas dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . Mrb siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 70

8. Muğla merkezden ben Hasan. Merhabalar siten valla dikkat çekici, sağolun 27-04-2021 10:44:54

9. Aydın merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-05-2021 20:55:53

10. Selam siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

11. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . Mrb web siten inanki güzel, tebrikler , Gürbüz – 350

12. Selam sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Sakarya dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . Merhabalar siteniz inanki dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 310

14. Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ali – 232

15. Hakkari merkezden ben . Selamlar web siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 08-06-2021 08:15:51

16. Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 484

17. Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 455

18. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, teşekkürler

19. Erzurum dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . Slm siten süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ziya – 305

20. Şırnak dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . selamun aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 34

21. Mersin dan kimler var. Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 261

22. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Muş merkezden ben . Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 08:37:43

24. Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 347

25. Bu konu : ” Enerjik Sentezden Uzaktan Görüntüleme / Casusluk Cihazlarını Anlama ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 28

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link