Kategoriler
Genel

Enfants Riches Déprimés

Bir arkadaşım ve ben bu web sitesini dün sabah bulduk. Bu konuda birkaç şey garip. Örneğin, açılır ekrana gidip videoya gittiğinizde, yalnızca birini izleyebilirsiniz. Diğerleri kısıtlanmıştır / şifre korumalıdır. Ayrıca kıyafetleri ve fotoğrafları yakınlaştırırsanız, bazı şeyler kapalıdır. Bunun başka bir şey bulup bulamadığını görmek istedim.

Ayrıca bir tutamaç üzerinde wecame u / jhunt3475 – Çocuk avı mı? üzerinde arama yaparsanız (https://gematrix.org) cevap “iyi şanslar Q çok geç” ortaya çıkıyor. Bana inanmıyorsan bulgularımı kontrol et. Bu bulguyla ilgili aldığımız kadarıyla.

… gianuhh tarafından gönderildi
[comments]

“Enfants Riches Déprimés” için 11 yanıt

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 00:41:09

Zonguldak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, tebrikler 16-07-2020 01:14:32

Ardahan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 16-07-2020 01:15:29

Çorum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 19-07-2020 05:38:29

Çorum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2020 07:15:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir