ENFLASYON BURADA

Şu ana kadar 10’lu trilyon dolarlık basılı para, resmi tüketici fiyatlarında enflasyona dönüşmedi.

Ama şimdi emtia fiyatlarında büyük bir enflasyon görüyoruz.

Gıda emtia fiyatlarına bakarsak, Temmuz 2020’den bu yana% 54 arttı.

Ve genel emtia fiyatlarına bakarsak – Nisan 2020’den bu yana% 89 artış – bize hiperenflasyonun çok uzakta olmadığını söylüyorlar.

MÜZİK DURDUĞUNDA…

Saatte 15 dolardan basılan 8 trilyon dolar (Biden’in yeni asgari ücreti) 60 milyon adam saatine eşittir. Ancak modern MMT (Para Piyasası Teorisi) paradigmasında, para için çalışmanıza gerek yok. Dünyanın ihtiyacı ne olursa olsun, merkez bankaları ve hükümetler yoktan yaratabilirler.

Bu müzik durana kadar. Ve Biden veya Harris, müziğin durmasına ve tüm yapının çökmesine başkanlık edecek muhtemel şeflerdir.

Bilge kişi şimdiden bir sandalye bulacaktır çünkü müzik durduğunda boş sandalye olmayacak ve cehennem dağılacak.

GÜMÜŞ – ON YILIN YATIRIMI

Gümüş pazarı, en zehirli pazarlardan biridir. Alasdair Macleod’un da belirttiği gibi, ağır bir şekilde manipüle edilmiş ve külçe bankalar şimdi Comex’te 100 milyon ons gümüş açığa çıkıyor ve Londra’da likidite yok.

Yine de, önümüzdeki bir veya iki hafta içinde olmasa bile, gümüş bu oyunu orta ve uzun vadede kazanacak, çünkü kağıt gümüş şortların dozu kısa bir sıkışmadan kurtulmak için çok fazla.

1980 ve 2011’in 50 $ ‘lık yüksek 2021’de çıkarılacağını görünce şaşırmam. Yani gümüş metallere öncülük edecek ve şimdi 67 olan altın / gümüş oranı başlangıçta 30’lara ulaşacak. Uzun vadeli hedef muhtemelen çok daha düşük, muhtemelen 15 veya altı.

2021’in yatırımcıların altının barbar bir kalıntı olmadığı, aslında elinizde tutabileceğiniz en iyi servet koruması olduğu ve on yılın yatırımını gümüşe dönüştürdüğü gerçeğine uyandıkları bir yıl olmasını bekleyin, şimdi WallStreetSilver bu değişikliği yapacak, böylece sahip olabilirsiniz. bak r / WallStreetSilver

Author

50 Comments

1. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla çok iyi, şukuladım , ziya – 6

2. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 280

3. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Van merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 24-04-2021 00:31:38

5. Selam web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Aksaray dan kimler var. Enflasyon burada . Merhabalar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 70

7. Denizli dan kimler var. Enflasyon burada . Merhaba siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 175

8. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 14:21:41

9. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 99

10. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Yozgat merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 21:05:01

12. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 372

13. Kırıkkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:13:54

14. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 132

15. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, tebrikler

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 122

17. Manisa dan kimler var. Enflasyon burada . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 319

18. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 79

19. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

20. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha iyi, saolun , memo – 474

21. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 207

22. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hayran edici, teşekkürler 19-05-2021 14:15:53

23. Bingöl dan kimler var. Enflasyon burada . Mrb sayfanız inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 269

24. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Enflasyon burada . Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 482

25. Eskişehir merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 04-06-2021 21:47:44

26. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 154

28. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

29. Selamlar web siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

31. Rize merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım 23-06-2021 07:06:42

32. Merhabalar sayfanız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

33. elif yılmaz Reply

Selam bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Bitlis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok iyi, tebrikler 24-06-2021 06:09:19

36. Merhaba paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun

37. Erzurum dan kimler var. Enflasyon burada . Merhaba paylaşımın ciddiyim çok iyi, teşekkürler , doruk – 346

38. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, twitter da paylaştım

39. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, sağolun 25-06-2021 04:01:58

40. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 229

41. Karabük dan kimler var. Enflasyon burada . Merhaba herkese web siten valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 316

42. Sinop dan kimler var. Enflasyon burada . Merhabalar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 423

43. Mersin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler 04-07-2021 22:38:20

44. Aksaray dan kimler var. Enflasyon burada . Merhabalar paylaşım vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 280

45. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa harbiden iyi, saolun 15-07-2021 10:49:28

46. Kayseri merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz inanılmaz hayran edici, teşekkürler 17-07-2021 18:50:20

47. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ahmet – 158

48. Uşak dan kimler var. Enflasyon burada . Selam herkese web sitesi gerçekten mükemmel, saolun , Hasan – 107

49. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 448

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link