ENFLASYON BURADA

Şu ana kadar 10’lu trilyon dolarlık basılı para, resmi tüketici fiyatlarında enflasyona dönüşmedi.

Ama şimdi emtia fiyatlarında büyük bir enflasyon görüyoruz.

Gıda emtia fiyatlarına bakarsak, Temmuz 2020’den bu yana% 54 arttı.

Ve genel emtia fiyatlarına bakarsak – Nisan 2020’den bu yana% 89 artış – bize hiperenflasyonun çok uzakta olmadığını söylüyorlar.

MÜZİK DURDUĞUNDA…

Saatte 15 dolardan basılan 8 trilyon dolar (Biden’in yeni asgari ücreti) 60 milyon adam saatine eşittir. Ancak modern MMT (Para Piyasası Teorisi) paradigmasında, para için çalışmanıza gerek yok. Dünyanın ihtiyacı ne olursa olsun, merkez bankaları ve hükümetler yoktan yaratabilirler.

Bu müzik durana kadar. Ve Biden veya Harris, müziğin durmasına ve tüm yapının çökmesine başkanlık edecek muhtemel şeflerdir.

Bilge kişi şimdiden bir sandalye bulacaktır çünkü müzik durduğunda boş sandalye olmayacak ve cehennem dağılacak.

GÜMÜŞ – ON YILIN YATIRIMI

Gümüş pazarı, en zehirli pazarlardan biridir. Alasdair Macleod’un da belirttiği gibi, ağır bir şekilde manipüle edilmiş ve külçe bankalar şimdi Comex’te 100 milyon ons gümüş açığa çıkıyor ve Londra’da likidite yok.

Yine de, önümüzdeki bir veya iki hafta içinde olmasa bile, gümüş bu oyunu orta ve uzun vadede kazanacak, çünkü kağıt gümüş şortların dozu kısa bir sıkışmadan kurtulmak için çok fazla.

1980 ve 2011’in 50 $ ‘lık yüksek 2021’de çıkarılacağını görünce şaşırmam. Yani gümüş metallere öncülük edecek ve şimdi 67 olan altın / gümüş oranı başlangıçta 30’lara ulaşacak. Uzun vadeli hedef muhtemelen çok daha düşük, muhtemelen 15 veya altı.

2021’in yatırımcıların altının barbar bir kalıntı olmadığı, aslında elinizde tutabileceğiniz en iyi servet koruması olduğu ve on yılın yatırımını gümüşe dönüştürdüğü gerçeğine uyandıkları bir yıl olmasını bekleyin, şimdi WallStreetSilver bu değişikliği yapacak, böylece sahip olabilirsiniz. bak r / WallStreetSilver

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla çok iyi, şukuladım , ziya – 6

2. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 280

3. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

4. Van merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, sağolun 24-04-2021 00:31:38

5. Aksaray dan kimler var. Enflasyon burada . Merhabalar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 70

6. Denizli dan kimler var. Enflasyon burada . Merhaba siten yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 175

7. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-04-2021 14:21:41

8. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selamlar siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 99

9. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Yozgat merkezden ben banu. Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2021 21:05:01

11. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 372

12. Kırıkkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 22:13:54

13. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 132

14. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 122

15. Manisa dan kimler var. Enflasyon burada . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 319

16. Bu konu : ” Enflasyon burada ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 79

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link