Batı dininden sapma her geçen gün daha da kötüleşiyor.

Toplumumuzun bencillik takıntısında, Tanrı’ya olan inanç eksikliği normal olarak kabul ediliyor. Hiç bu kadar tanrısız bir nesil olmadı.

Ateizmin anlaşılabilir olduğu bir anlam var. Biyoloji bilimi, yaşam ve bilinç dediğimiz şeyin sadece inanılmaz derecede karmaşık kimyasal denklemlerin ürünleri olduğunu öne sürdü. Astronomi, tüm gezegenimizi evrende anlamsız bir noktaya indirger. Ve sosyoloji, toplumdaki diğer güçlerin ihtiyaçlarına uyması için dinin fahişeliğini belgeler.

Ancak bunların hiçbiri evrenin kökenleri veya insanlığın kaderi hakkındaki temel soruları yanıtlamaz. Bunların hiçbiri varlığımıza anlam vermiyor veya geleceğimiz için umut vermiyor ve kurumların çoğu, Tanrı’nın varlığının reddedilemez kanıtlarını dışarıda bırakmaya devam ediyor. % 100 Mutlak, Tanrı’nın Varlığının Reddedilemez Kanıtı

İsa’nın öğretilerinin her bilim dalında eksik parçalar gibi olduğunu gördük. Gerçeğin tüm parçalarını anlamlı bir bütün halinde birbirine bağlarlar. O kadar basitler ki, bir çocuğa bile dokunabilirler; ve yine de o kadar karmaşık ki hiçbir insan onları tam olarak kavradığını iddia edemez.

İsa, öğrettiklerini işiten ve onlara itaat eden insanların, evlerini kum üzerinde değil de bir kayanın üzerine inşa eden bilge insanlar gibi olduğunu söylediğinde, günümüzün entelektüelleriyle ve zamanının ilahiyatçılarıyla konuşuyor olabilirdi.

Siyaseti, dini, ekonomiyi ve hatta bilimdeki eksiklikleri anlamanın anahtarının (paraya inançla yaşamak yerine) Tanrı’ya imanla yaşamak olduğunu bulduk. İnsanlar, açgözlülüğü yaşamın gerekli ve meşru bir parçası olarak mazur gördükleri her yerde, aldatmaya ve kafa karışıklığına davet ediyorlar.

Kuşkusuz, kendilerine yaşam için iyi bir gelir sağlayacak bir kağıt parçası alma takıntısı, birçok öğrenciyi gerçekten ne öğrendiklerini anlamanın önemi konusunda kör etti. Ve araştırma enstitülerinin kurumsal sponsorluğu, dünyanın en saygın bilim adamlarından bazılarını çok uluslu şirketler için kuklalara dönüştürüyor. Kurumsal sponsorlarının aradığı sonuçlara ulaşmak için araştırma belgelerinde istatistiksel tahrifatın olduğu artan sayıda vakaya yol açmaktadır.

İsa’nın bu öğretisi (açgözlülüğe karşı inanç), insanlar ciddiye alırsa tüm bu sorunları çözebilir.

Kazanmak için kaybetme paradoksu, gizli dindarlığın gücü, insan ırkının nihai kurtuluşu, diğer dünyalar ve diğer boyutlar kavramı gibi derin öğretileri ekleyin ve İsa’nın öğretilerinde, içine bakan bir pencere var. evrenin gizemleri.

İsa bize ölmekte olan dünyamızın (ve kendi kişisel) en büyük ihtiyaçlarımıza cevaplar verdi. Onlarla ne yapacağımız kişisel olarak her birimize kalmıştır.

Author

77 Comments

1. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 24-09-2020 08:17:08

2. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler

3. elif yılmaz Reply

Selam web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

4. Selamlar paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım

5. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 12:31:58

6. İstanbul merkezden ben mehmet. Selam sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:32:12

7. Kars merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 12:32:21

8. Artvin merkezden ben ali. Selam sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 03-10-2020 12:55:25

9. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki çok iyi, teşekkürler , doruk – 358

10. Nevşehir dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . selamun aleyküm sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , – 153

11. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhabalar web siten inanılmaz çok iyi, saolun , elif yılmaz – 296

12. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 20

13. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun

14. Erzincan merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 07-11-2020 04:42:56

15. Denizli merkezden ben mehmet. Mrb sayfa gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 13-11-2020 21:46:18

16. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 111

17. Gürbüz Reply

Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-11-2020 16:17:43

18. Hakkari merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 20-11-2020 17:39:54

19. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 414

20. Diyarbakır merkezden ben memo. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 24-11-2020 00:48:27

21. Mardin dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Slm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 166

22. Muğla dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 152

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 82

24. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhabalar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 178

25. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 196

26. Selam web siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Sinop dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 114

28. Karabük merkezden ben hatice. Selamlar web siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 24-12-2020 14:22:25

29. Diyarbakır dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhaba herkese web siten yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 484

30. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Slm siten valla hayran edici, teşekkürler , Aylin – 397

31. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 359

32. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 273

33. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 29

34. Kayseri merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi valla hoşuma gitti, saolun 19-01-2021 02:34:20

35. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 208

36. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 229

37. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Slm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 175

38. Isparta dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Selamın aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 489

39. Merhabalar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

40. Kilis merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi cidden mükemmel, şukuladım 27-02-2021 09:07:40

41. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 100

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 259

43. Çankırı dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhaba sayfa cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 245

44. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 187

45. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Selamlar siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 35

46. Kırşehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim hayran edici, saolun 16-03-2021 18:03:21

47. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 141

48. Nevşehir dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Mrb web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 362

49. Merhaba web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

50. Gürbüz Reply

Rize merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 20-04-2021 16:47:31

51. Batman dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhaba sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 381

52. Şırnak dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Selam bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , gaye – 212

53. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, tebrikler , emin – 216

54. Kocaeli dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 24

55. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkatimi çekti, saolun , Emine – 127

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, tebrikler , elif yılmaz – 291

57. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden dikkat çekici, teşekkürler , ali – 20

58. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

59. Giresun dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Selamlar web siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 4

60. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhabalar sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 385

61. Gürbüz Reply

Selam siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

62. Slm web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

63. Denizli merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-05-2021 04:57:55

64. Tekirdağ merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz cidden hoşuma gitti, tebrikler 31-05-2021 20:59:15

65. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 02-06-2021 13:03:27

66. Kahramanmaraş dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhaba paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 323

67. Kırklareli dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 301

68. Çanakkale merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, saolun 12-06-2021 08:56:45

69. Van dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 222

70. Balıkesir dan kimler var. Entelektüel Ateizme Cevap . Merhaba herkese siteniz inan ki güzel, sağolun , hatice – 413

71. Bu konu : ” Entelektüel Ateizme Cevap ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , – 182

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link