Kategoriler
Genel

Epifiz bezi düşünceleri, unid

Son zamanlarda pek çok konuda epeyce araştırma yapıyordum, bunlardan biri epifiz bezimiz. Büyüleyici. Birçok eski dinde ibadet ettiğimiz “üçüncü gözümüz” beynimizin merkezindedir. Çam kozalağı şeklindedir ve göz kürelerimiz dışında çubuk ve koni olan tek organdır. Fotoreseptörlerimiz, ışığı nasıl işlediğimiz vb. Neden BEYİNİ görmese bile beynimizin ortasında bir şey olur?

Ağır bir psychedelic olan DMT’yi üreten, hayatımızda, uyuduğumuzda ve öldüğümüzde sadece 2 kez üretilen şeydir. Ama beynimiz rüyalarımızı unutmamızı sağlamak için melatonin yapan güçlü bir kimyasal. Bu yüzden insanlar onu bir ilaç olarak kullandıklarını hatırlıyorlar. Sanırım gittiğimiz yer gerçek, fiziksel bir alem. Eğer öyleyse “ahiret”. Ayrıca adrenokrom üretir, evet, bu adrenokrom; Bu da Mısır zamanlarında geri dönüyor.

Benim ana düşüncelerim, sudaki florürle ve her şeyle başa çıkıyor, hiçbir amaca hizmet etmiyor, dişler veya böyle bir şey için hiçbir şey yapmıyor. Epifiz bezinizi kalsifiye eder, kapatır. Meditasyon yaparak ve üçüncü göz Çakra’nıza odaklanarak açık kalmanıza yardımcı olabilir ve eski Vedaları ve erken medeniyetten diğer metinleri okuyarak, telepatiden, iletişimden ve daha fazlasından bahsediliyor gibi görünüyor. Eğer onu tam potansiyeline kullanabilseydik “Tanrı” ve daha fazlası ile iletişim kurabilirdik. Ancak medeniyetin başlangıcından itibaren, yaratıcılarımız buraya geldi ve onlar için çalışmak için bizi kullandılar. (Sümer metinleri), bugün aynı yaratıcılar buradaysa, perdenin arkasındaki gösteriyi yönetiyorsa. “şimdi ‘uzaylılar’ nerede?” insanlar soruyor .. Hala buradalar, bizi her zaman olduğu gibi kontrol ediyorlar. Ama beynimizin düşük bir oranda çalışmasını sağlamak için unid ve diğer şeyleri kullanıyorlar, böylece gerçeği görmüyoruz, böylece makinede çarkları kalıyoruz ..

Kadim Uzaylılar gösterisinden nefret ediyorum, çünkü teoriyi saçmalık gibi gösteriyor ve bilerek yapıldı. Çünkü gidip İncil’i, Kur’an’ı, Vedaları vb. Okursanız, bir bilim merceğiyle, teknolojimizi tanımlamaya çalışan atalarımızın en iyi şekilde, en azından benim için daha yüksek bir varlık olduğunu gördükleri mantıklı. Bizi yarattı, bize evrimdeki “kayıp halka” yı verdi, bizi bugünkü yaptığımız bir şey olan genetik modifikasyonla “onların imajında” kıldı. (kısa bir örnek Nuh’un gemisidir – bir teknedeki her hayvandan 2 yerine, neden şu anda sahip olduğumuz bir DNA veritabanı değil), Enoch kitabında bir zanaatta cennete gider ve dünyayı uzaydan açıklar. Detayda. Bu nasıl mümkün olabilir? Daha birçok örnek. Ancak tüm bunlarla birlikte, üçüncü gözümüz, daha yüksek bir şey olmasa bile, bu yüksek varlıklarla bir bağlantıdır ve eğer öyleyse, sorumluların buna erişmemizi istememesi mantıklıdır.

Belki çılgınım, belki de bazılarınız için mantıklı. Sizin ve kızlarınızın ne düşündüğünü merak ediyorum. İncil’i ve diğer eski kitapları okuyarak, karşılaştırıp araştırarak yıllar geçirdim ve bu benim için anlamlı. Ne düşündüğünü bilmeme izin ver ve kimse çılgınca demeden önce, nasıl ses çıkardığının farkındayım. Sonra bana geri dön. Bunun uzunluğu için üzgünüm, uzun zamandır aklımda ve sadece biriyle paylaşmam gerekiyor. Çok daha fazlası var, bu genel bir özet.

TL; DR: Epifiz bezimiz, üçüncü gözümüz bize daha bilinçli olabilir, ancak bizi kontrol edenler bizi aptal tutmak ve manipüle etmek için unid ve diğer kimyasalları kullanırlar.

“Epifiz bezi düşünceleri, unid” için 12 yanıt

Trabzon merkezden ben gaye. Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-07-2020 14:12:57

Bolu merkezden ben doruk. Mrb web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 15-07-2020 14:53:52

Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2020 14:54:08

Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, saolun 19-07-2020 20:30:51

Bitlis merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, saolun 06-08-2020 16:09:31

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 20:48:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir