Hepimizin bildiği gibi Jeffrey Epstein kendini öldürmedi. Öldürüldü ve Bill Clinton, George Stephanopoulos, Donald Trump, Katie Couric, Woody Allen, Harvey Weinstein, Rupert Murdoch, Michael Bloomberg, Richard Branson, Michael Jackson, Alec Baldwin ve Kennedys, Rockefellers gibi kişilerle güçlü bağlantıları vardı. , Rothschilds, Bill Gates, Kevin Spacey, Ünlü bilim adamları vs. Liste uzayıp gidiyor.

Ve her etkileşimi kaydettiği ve mahkemelerde paylaşmak üzere olduğu birçok kaydedilmiş kaseti olduğu söyleniyor, ancak bir şey söylemeden önce “sihirli bir şekilde” öldü. Paylaşmak istediği ama hükümet ona asla izin vermediği kasetlerde ne olabilirdi?

23 Comments

1. Bu konu : ” Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, sağolun , Gürbüz – 115

2. Elazığ dan kimler var. Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , Aylin – 380

3. Trabzon merkezden ben emin. Selam sayfa valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 25-04-2021 22:05:50

4. Çorum merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 25-04-2021 22:05:53

5. Antalya dan kimler var. Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? . Selamlar sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler , – 375

6. Kırşehir dan kimler var. Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? . Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 311

7. Van merkezden ben memo. Mrb sayfa harbiden mükemmel, saolun 25-04-2021 22:06:00

8. Bayburt merkezden ben . Merhaba paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2021 22:06:03

9. Yalova merkezden ben . selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 25-04-2021 22:06:05

10. Bu konu : ” Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, tebrikler , ahmet – 270

11. Hatay dan kimler var. Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? . Slm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 46

12. Edirne merkezden ben memo. Selam web siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 26-04-2021 01:18:56

13. Manisa dan kimler var. Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? . selamun aleyküm sayfa valla hayran edici, saolun , ali – 326

14. Antalya merkezden ben emin. Merhaba paylaşım inanki güzel, tebrikler 29-04-2021 06:51:33

15. Burdur merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inanki güzel, tebrikler 01-05-2021 14:02:15

16. Bingöl dan kimler var. Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? . Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Gürbüz – 471

17. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 03-05-2021 12:19:25

18. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? . Selam paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 251

19. Bu konu : ” Epstein bir şey söylemeden önce CIA’nın kendisini susturmak istediğini ne biliyor olabilirdi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, tebrikler , ali – 191

20. Kırşehir merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-05-2021 13:09:39

21. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, saolun 13-05-2021 05:21:12

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link