epstein / ghislaine’nin suçlu olduğuna ve saldırıya uğradığına dair gerçek kanıtlar isteyen bu alt bölümde yayınladım

Ben onların “yanlış şeyler” bazı kanıt ya da kanıt istedi ve bu alt sadece bana saldırmaya karar verdi. Buraya gerçek konularla ilgili gerçek konuşmalar için gelebileceğimi düşündüğüm komik ama bunun yerine bu alt bölümün gerçekten kanıt göstermesi istendiğinde sadece yayınları bildiriyor ve lol saldırıyorlar. sıkı çalışan milyarderleri çöpe atmayı seven bir grup insan için nasıl bir kanıt gösteremediğiniz komik

“epstein / ghislaine’nin suçlu olduğuna ve saldırıya uğradığına dair gerçek kanıtlar isteyen bu alt bölümde yayınladım” üzerine 22 yorum

1. Bartın merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-08-2020 07:09:33

2. Edirne merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2020 17:19:48

3. Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, saolun 22-08-2020 00:50:30

4. Kastamonu merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 19:28:26

5. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-10-2020 01:57:43

Yorum yapın