Zihin kontrollü kölelerinden biri olmadan şeytani çevrelerde önemli biri olamazsınız. Bu kadarı belli olmalı. Tek ihtiyaçları olan, doğru düğmeye basacak birisiydi. Birine doğru cümleyi söylemesi, doğru noktaya dokunması veya doğru kokuyu vermesi için para verildi. O hipnotik çapa tetiklendiğinde Epstein yürüyen bir ölüydü. Kapı kolu askısında bir değişiklik yaptığına eminim. Bilirsin, kapı kolu olmadan.

…SR-71A_Blackbird tarafından gönderildi
[comments]

14 Comments

1. Selam herkese siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. Kırklareli dan kimler var. “Epstein kendini öldürmek zorunda kaldı” günümüz kutlu olsun! . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 138

3. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, linkedinde paylaştım 11-08-2021 04:12:46

4. Afyon dan kimler var. “Epstein kendini öldürmek zorunda kaldı” günümüz kutlu olsun! . Selamın aleyküm siteniz cidden mükemmel, sağolun , emin – 216

5. Bu konu : ” “Epstein kendini öldürmek zorunda kaldı” günümüz kutlu olsun! ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 201

6. Iğdır dan kimler var. “Epstein kendini öldürmek zorunda kaldı” günümüz kutlu olsun! . Merhabalar sayfa inanki iyi, saolun , Hasan – 274

7. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. “Epstein kendini öldürmek zorunda kaldı” günümüz kutlu olsun! . Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 311

8. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

9. Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 07:24:06

10. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. “Epstein kendini öldürmek zorunda kaldı” günümüz kutlu olsun! . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 10

11. Adıyaman merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 04-09-2021 20:28:42

12. Tunceli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 08-09-2021 11:42:55

13. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 10-09-2021 12:23:25

Write A Comment