Epstein’ın operasyonunu finanse etmek için yeterli parası yoktu, öyleyse kimin için çalışıyordu?

Birçok kişi onun Mossad olduğunu söyledi. Ancak ABD’deki güçlü istihbarat topluluklarının da olayları örtbas ettiği fazlasıyla açık hale geldi. Peki kiminleydi? Teorilerinizi dinleyelim.

Author

15 Comments

1. Çankırı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, tebrikler 25-03-2021 15:09:26

2. Hatay dan kimler var. Epstein kimler için çalıştı? . Selam sayfan valla dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 68

3. Bu konu : ” Epstein kimler için çalıştı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 403

4. Hatay dan kimler var. Epstein kimler için çalıştı? . Merhaba bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 373

5. Bu konu : ” Epstein kimler için çalıştı? ” çok güzel. Mrb siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 371

6. Konya merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 29-03-2021 07:27:29

7. Ardahan dan kimler var. Epstein kimler için çalıştı? . selam arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 481

8. Adana merkezden ben Emine. Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 09:36:13

9. Nevşehir merkezden ben Hasan. Mrb sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 09-04-2021 21:39:53

10. Van merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun 14-04-2021 08:41:05

11. Bu konu : ” Epstein kimler için çalıştı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım , ali – 86

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Epstein kimler için çalıştı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, saolun , elif yılmaz – 394

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link