Kategoriler
Genel

Epstein, Maxwell ve Ölü Adamın Anahtarı

Epstein’ın kendini öldürmediğine inanmanın en büyük nedenlerinden biri, bildirilen intihardan hemen sonra ortaya çıkan şantaj yaptığı kişilere karşı kanıt eksikliğidir. Ölü bir adamın anahtarı olmalı.

Dünyada Epstein dışında bunu nasıl devre dışı bırakacağını bilen bir kişi olsaydı, bunun Ghislaine Maxwell olması gerekirdi. Bunu yapabilirdi ve sonra kesinlikle tüm bu kanıtları kendisi için kaydetmek için ona bir hit ayarlayabilirdi. Olayların zamanlamasına dayanarak, bu daha makul alternatif açıklamalardan biri gibi görünüyor.

Ayrıca ölene kadar beklemesi de gerekmiyor. İçerikteki inorganik artış ve bu konuya odaklanma, arşivlerinin her seferinde küçük bir damla tüketmesi olabilir.

Prens Andrew’da sahip olduğu şeyle, kraliyet ailesini ana jetonu olarak gösterme tehdidi ile İngiltere’ye sürgün edilmek istediğini düşünüyorum. Amerikalı politikacılar üzerinde sahip olduğu şey muhtemelen onu İngiltere’ye götürmek için para birimidir.

Her neyse, yavaş bir akış olarak sızan çok daha fazla kanıt olacak. Bekleyeceğiz ve göreceğiz.

“Epstein, Maxwell ve Ölü Adamın Anahtarı” için 10 yanıt

Diyarbakır merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2020 22:43:48

Bitlis merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 13-07-2020 23:03:43

Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 13-07-2020 23:08:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir