Epstein, Maxwell ve Ölü Adamın Anahtarı

Epstein’ın kendini öldürmediğine inanmanın en büyük nedenlerinden biri, bildirilen intihardan hemen sonra ortaya çıkan şantaj yaptığı kişilere karşı kanıt eksikliğidir. Ölü bir adamın anahtarı olmalı.

Dünyada Epstein dışında bunu nasıl devre dışı bırakacağını bilen bir kişi olsaydı, bunun Ghislaine Maxwell olması gerekirdi. Bunu yapabilirdi ve sonra kesinlikle tüm bu kanıtları kendisi için kaydetmek için ona bir hit ayarlayabilirdi. Olayların zamanlamasına dayanarak, bu daha makul alternatif açıklamalardan biri gibi görünüyor.

Ayrıca ölene kadar beklemesi de gerekmiyor. İçerikteki inorganik artış ve bu konuya odaklanma, arşivlerinin her seferinde küçük bir damla tüketmesi olabilir.

Prens Andrew’da sahip olduğu şeyle, kraliyet ailesini ana jetonu olarak gösterme tehdidi ile İngiltere’ye sürgün edilmek istediğini düşünüyorum. Amerikalı politikacılar üzerinde sahip olduğu şey muhtemelen onu İngiltere’ye götürmek için para birimidir.

Her neyse, yavaş bir akış olarak sızan çok daha fazla kanıt olacak. Bekleyeceğiz ve göreceğiz.

“Epstein, Maxwell ve Ölü Adamın Anahtarı” üzerine 26 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2020 22:43:48

2. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 13-07-2020 23:08:12

3. Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-08-2020 13:08:58

4. Elazığ merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, tebrikler 06-09-2020 09:25:48

5. Batman merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 17:10:35

6. Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 28-09-2020 14:16:20

7. Amasya merkezden ben Aylin. Selam paylaşım cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:04:56

8. Hakkari merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 06-10-2020 22:55:54

9. Kocaeli dan kimler var. Epstein, Maxwell ve Ölü Adamın Anahtarı . Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 401

10. Bu konu : ” Epstein, Maxwell ve Ölü Adamın Anahtarı ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 55

Yorum yapın