Epstein davası hakkında beni her zaman rahatsız eden tek soru, neden ilk etapta bu kadar alenen tutuklanmasına izin verildiğiydi? Elbette uzun yıllar korundu ama neden bitti? Düdüğü çalmak üzere olduğu tamamen spekülatif bir görüş olabilirdi, ancak o zaman kesinlikle evde kendini ‘intihar etmiş’ (kırmızı bir kurdele ya da benzeri bir şeyle kapısına asılmış halde bulunur) olduğu iddia edilen olayla ilgili tüm dikkatleri kurtarmış olurdu. gözaltında halk intiharı.

Aklıma gelen tek sebep, bunun korkunç bir şekilde yanlış giden daha düşük seviyeli bir ‘karalama tutuklaması’ olmasıydı. Tutuklandığı haberi duyulur duyulmaz, anında koz haline getirildi, gerçekten de öne çıkan iki fotoğrafı onun sabıka fotoğrafıydı ve epstein ve kozun bir arada olduğu, ikisi de çoğu gazetenin ön sayfasında çıktı. Yine tamamen spekülasyon ama onun neredeyse her önde gelen politikacı ve ünlüyle (Prens andrew ile birlikte) bağlantılı olduğunu fark etmediler mi? Neler olduğunu anlayınca, insanlar epstein’ı Clinton’a, Obama’ya, biden’e bağladıklarını, hedefledikleri hedefle birlikte ondan bir an önce kurtulmaları gerektiğini mi anladılar?

27 Comments

1. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 215

2. Isparta dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . Merhaba web siteniz süper ötesi iyi, face de paylaştım , ali – 167

3. Düzce dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, sağolun , gaye – 279

4. Selam herkese web siten süper ötesi çok güzel, şukuladım

5. Elazığ dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . Selam sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 134

6. Şanlıurfa dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . Merhabalar siten gerçekten iyi, saolun , – 473

7. Muş dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 103

8. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun , ziya – 462

9. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 459

10. Iğdır dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . Mrb paylaşım inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 49

11. Mrb bu web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. Kars merkezden ben gaye. Selamlar sayfan inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-07-2021 02:08:56

13. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Van dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 458

15. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 429

16. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . Selamlar siteniz vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 185

17. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , hatice – 82

18. Kütahya dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . Selam bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 408

19. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler , gaye – 492

20. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 397

21. Bartın dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 217

22. Niğde merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım 15-09-2021 14:26:45

23. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 126

24. Kocaeli dan kimler var. Epstein neden tutuklandı? . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, tebrikler , ali – 495

25. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. Merhaba siten harbiden mükemmel, teşekkürler , memo – 395

26. Bu konu : ” Epstein neden tutuklandı? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 492

Write A Comment