Aptal aptal insanlar. Ülkemizdeki en güçlü elit kesimle bağlantıları olan milyarderlerin bulup hapse giremeyeceği, sizi ölü gibi gösterecek ilaçlar olmadığını düşünüyorsunuz. Aptal aptal aptal. Epstein, tecavüz adasında yaşıyor, hapishanede öldürüldüğünü düşündüğümüz veya varsaydığımız için büyük olasılıkla kimse onu aramıyor. Onun “ölümünün” münasebeti o kadar çılgıncaydı ki, bu gardiyanların bir şekilde uyuşturulmuş olduğu aşikardı. Ve kameralar bir şekilde karıştırıldı. Bunların hepsi doğru güç ve devlet teknolojisine erişimle yapılabilir. Hükümetimiz buzağıda risin kurşunuyla birini öldürdü. Aynı pisliklerin birinin ölümünü nasıl taklit edeceklerini ve onları hapishaneden nasıl kaçıracaklarını bilmediğini düşünüyorsunuz. Muhtemelen Epstein, çok yüksek rütbeli ve çok gizli bilgiler bilen eski askeri muhafızlara sahipti. Sonra yine para, insanlara asla yapacaklarını düşünmediğimiz birçok şeyi yaptırır. Tıpkı kalp atışları hissetseler bile onun öldüğünü bildiren bir adli tıp görevlisi gibi.

Author

15 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Diyarbakır dan kimler var. Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 407

3. Bu konu : ” Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 491

4. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 06-03-2021 18:25:41

5. Antalya dan kimler var. Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. . Selam herkese siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 431

6. Kırklareli merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten gerçekten iyi, sağolun 06-03-2021 22:35:55

7. Tunceli merkezden ben emin. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-03-2021 11:43:50

8. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok iyi, tebrikler 12-03-2021 08:55:23

9. Edirne dan kimler var. Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 497

10. Ardahan dan kimler var. Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. . Slm siten inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 108

11. Tunceli dan kimler var. Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. . Selam paylaşım inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 158

12. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 209

14. Bu konu : ” Epstein, ölümünü uydurduğu hiçbir şekilde ölmedi. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, şukuladım , memo – 240

15. Afyon merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan yeminle iyi, sağolun 19-04-2021 11:35:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link