Bu halka açık şöhretin bu “lvl” sinde unuttuğum başka kişi (ler) var mı?

Ghis = Ep bu yüzden onu ve “resmi” mahkeme kararlarının bc’sini içermiyordu. Lawrence King Jr / Franklin istismar skandalını bu kategoriye dahil etmeyeceğim, ancak daha fazla olarak öne çıkan diğer rakamlar “Somut kanıt”, “duman olan yerde ateş var” gibi bir şey?

Civil kaldığınız ve Q: P dışında kaldığınız için teşekkürler

Gönderen … livlaffluv420
[comments]

Author

11 Comments

1. Balıkesir merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, saolun 26-03-2021 06:21:36

2. elif yılmaz Reply

Denizli dan kimler var. Epstein / Savile / Dutroux . merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 417

3. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 26-03-2021 08:55:18

4. Niğde merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 11:22:49

5. Bu konu : ” Epstein / Savile / Dutroux ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 82

6. Denizli merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 02-04-2021 03:20:27

7. Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, sağolun 09-04-2021 00:52:29

8. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Epstein / Savile / Dutroux ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 290

9. Bu konu : ” Epstein / Savile / Dutroux ” çok güzel. Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 449

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link