Geçen gün noktaları birleştiriyordum ve Epstein’ın bağlantılarının, özellikle Bill Gates yüzünden, bu covid kilitlenmeye bağlandığını görmeye başladım. Ben Bill Gates ve co inanıyorum. Epstein gitmeseydi bile bu virüsle karşılaşırdı, ama tutuklanması bunun tetikleyicisi olsaydı?

Şu anda, Oprah ve Ellen’in karantina sırasındaki videoları nedeniyle ayak bileği bilezik taktıklarına dair spekülasyonlar var. FBI’ın Epstein’ın şantaj bantlarını alması ve üst düzey insanların gizlice gözaltında tutulması mümkündür. Bill Gates, adasında bilinen bir broşürdür, bu yüzden belki de Bill Gates, görünüşte bilinmeyen bir muhalefet nedeniyle bu KBB’yi başlattı. Bazıları bunun Trump ama idk olduğunu düşünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Author

88 Comments

1. Kilis merkezden ben ahmet. Slm siteniz inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-04-2020 15:32:39

2. Giresun merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 15-04-2020 16:02:27

3. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 15-04-2020 19:19:17

4. Osmaniye merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımın inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-04-2020 19:28:57

5. Düzce merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 19-04-2020 22:29:28

6. Merhabalar web siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-04-2020 18:06:27

8. Isparta merkezden ben banu. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, saolun 26-04-2020 11:40:53

9. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Karaman merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 29-04-2020 06:08:53

11. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

12. Denizli merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 06-05-2020 08:04:28

13. Karabük merkezden ben ali. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım 06-05-2020 22:32:14

14. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

15. Sakarya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-05-2020 02:04:55

16. Aydın merkezden ben gaye. Merhaba web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 08:38:28

17. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 15-05-2020 03:34:47

18. Van merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-05-2020 18:25:55

19. Selamlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

20. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

21. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

22. Tunceli merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 30-05-2020 22:10:08

23. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 01-06-2020 14:49:03

24. Slm paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

25. Kütahya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok iyi, şukuladım 11-06-2020 04:09:12

26. Zonguldak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten valla güzel, saolun 17-06-2020 10:57:01

27. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

28. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler

29. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

30. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, şukuladım

31. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 12-07-2020 09:33:52

32. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım 16-07-2020 15:38:31

33. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba siten harbiden çok iyi, teşekkürler 20-07-2020 03:45:25

34. Çankırı merkezden ben Emine. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 25-07-2020 16:13:03

35. Karabük merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 17:59:23

36. Aydın merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 03-08-2020 05:01:14

37. Merhaba herkese siteniz süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

38. Muğla merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler 06-08-2020 23:21:40

39. Kırşehir merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım 10-08-2020 22:59:22

40. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 11-08-2020 07:04:32

41. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 15-08-2020 12:47:43

42. Selamlar web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

43. Tokat merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler 21-08-2020 20:02:27

44. elif yılmaz Reply

Slm siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

45. Uşak merkezden ben banu. Selam herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-09-2020 13:50:38

46. Merhabalar web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım

47. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

48. Merhaba sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 445

50. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 285

51. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba siten inanki iyi, linkedinde paylaştım , ali – 490

52. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 188

53. Kırklareli merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, sağolun 28-11-2020 04:02:59

54. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 275

55. Gürbüz Reply

Şırnak dan kimler var. Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? . selamun aleyküm sayfan harbiden dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 419

56. Şırnak dan kimler var. Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? . Merhabalar sayfanız harbiden güzel, saolun , memo – 474

57. Tokat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 15-12-2020 23:02:39

58. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 290

59. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, sağolun

60. Merhaba sayfanız valla çok güzel, linkedinde paylaştım

61. Çorum merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 05-01-2021 22:49:04

62. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , memo – 133

63. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim dikkat çekici, saolun , Hasan – 30

64. Bolu merkezden ben hatice. Selam sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 24-01-2021 16:06:22

65. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 112

66. Tokat dan kimler var. Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 92

67. İzmir merkezden ben gaye. Merhabalar web siteniz vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 08-02-2021 01:36:09

68. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

69. Siirt merkezden ben doruk. Mrb sayfa gerçekten güzel, twitter da paylaştım 03-03-2021 14:37:56

70. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 381

71. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 290

72. Slm paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

73. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 301

74. Bolu dan kimler var. Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? . Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 360

75. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 82

76. Sinop dan kimler var. Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 493

77. İzmir dan kimler var. Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? . Selam herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Aylin – 23

78. Aksaray dan kimler var. Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 468

79. Merhaba herkese paylaşım yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

80. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 144

81. Bolu merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, saolun 14-05-2021 19:30:18

82. Bu konu : ” Epstein ve Bill Gates’in birbirlerine yabancı olmadıklarını biliyoruz. Noktaları birleştirmek, Epstein’ın tutuklanması ve ölümü şu anda bulunduğumuz kilitlenme durumu için önemli bir tetikleyici miydi? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , emin – 342

83. selamun aleyküm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link