Kategoriler
Genel

Epstein’a karşı protestolar nerede?

Bu kendi başına bir komplo değil, daha çok bir rant.

Fakat Epstein ve onun pedofillerine karşı kitlesel protestolar nerede? Bu bireyin çocuklara tecavüz ettiğine ve yıllarca dünyadaki diğer sicko elitlerine kaçırıldığına dair çok sayıda kanıt var. Sokaklarda öfkeli binlerce vatandaş nerede adalet ya da daha fazla cevap talep ediyor? Clintons, Trump, Prince Andrew vb. Hakkında. Bu kurbanları kiminle suçladığını takip etmiyor? Neden intiharıyla ilgili soruşturma yok?

Çocukların yaşamları hiçbir şeye değmez mi? Yoksa bu sorun protesto etmek için yeterince moda değil mi? Neden Ghislaine Maxwell’i tutuklama talebi yok? Protestocular “sessizlik şiddettir”, “bir daha asla”, “adını söyle” diye bağırıyorlar – ya bu kurbanlar?
Netflix’te Cinayet Yaptırıldığında insanlar öfkelendi ve aylarca yargı ve polis reformu talep etti. Epstein için öfke nerede? Anlamıyorum? Bu dünyayla ilgili sorun nedir? Elbette bunu düşünen tek kişi ben değilim.

“Epstein’a karşı protestolar nerede?” için 18 yanıt

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfan inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-06-2020 02:28:03

Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 02:28:03

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-06-2020 02:28:03

Kayseri merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 20-06-2020 02:57:52

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 29-06-2020 06:59:13

Siirt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım 15-07-2020 20:45:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir