Epstein’ı öldürmelerinin gerçek nedeni

Epstein, şantaj toplamak ve milyarderlere ve mevcut / eski başkanlara fahişeler / kurbanlar sağlayarak onları mümkün kılmak için CIA tarafından yürütülen bir bal kabı operasyonunun bir parçasıydı. Bill Clinton, Bill Gates, Harvey Weinstein, Donald Trump, Kevin Spacey, Prens Andrew ve Alan Dershowitz Epsteins’in müşterileriydi. Bill Clinton’ın katılımıyla, John Podesta’nın da katılması beni şaşırtmazdı, ancak bununla ilgili doğrudan kanıtım yok. Ghislaine Maxwell’in uluslararası bağlantıları olan ve bir yolculukta “kazara” ölen babası da muhtemelen Epstein devralmadan önce ağı yönetiyordu. Henüz ABC video sızıntısı yapmadıysanız izlemenizi şiddetle tavsiye ederim https://www.youtube.com/watch?v=3lfwkTsJGYA , youtube arama sonuçlarından saklanıyor. Ağ, Epstein’ı Epstein’ın hücresine giden kamera yayınını kapatarak öldürdü ve onu boğması için bir hapishane gardiyanı göndererek olay yerini kurdu. Boynundaki yüksek omurun kırılması intihara değil cinayete işaret ediyor. Mahkemeye çıkmaması ve ağı gölgelerden çekmemesi için onu öldürdüler. Herkese, Elitlerin çoğunun, halkın içindeki bir kişiyi ağa karşı bir yükümlülük haline getirecek kadar yeterince bilmediği sürece, yasaların üzerinde olduğunu göstermek için bir güç oyunuydu.

“Epstein’ı öldürmelerinin gerçek nedeni” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Epstein’ı öldürmelerinin gerçek nedeni ” çok güzel. Slm sayfan harbiden dikkat çekici, tebrikler , banu – 277

2. Sinop merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 27-11-2020 09:17:11

3. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 04-12-2020 13:59:54

4. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:04:30

5. Adana merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-12-2020 14:40:46

6. Giresun dan kimler var. Epstein’ı öldürmelerinin gerçek nedeni . Merhaba sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 295

7. Yozgat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 13-12-2020 01:51:45

8. Bu konu : ” Epstein’ı öldürmelerinin gerçek nedeni ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz çok güzel, teşekkürler , gaye – 302

9. Edirne merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 29-12-2020 20:07:17

10. Bu konu : ” Epstein’ı öldürmelerinin gerçek nedeni ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 201

11. Şırnak merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 10-01-2021 09:29:35

12. Tokat merkezden ben . Mrb bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 18:55:20

13. Bu konu : ” Epstein’ı öldürmelerinin gerçek nedeni ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 247

14. Yozgat merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 02-02-2021 20:31:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link