Beni buradan dinleyin.

Bu yüzden, pandemi patlak verdiğinden beri, J. Epstein’ın son tutuklanma ve intiharını (öyle değil) virüsün ilk patlamasını izleyen çılgın bok fırtınasına bağlayan çeşitli fikirleri araştırdım.
Geçen yılın başlarında, medyanın Covid ile ilgili her şeye olan takıntısının, insanların dikkatini yeni ortaya çıkan çocuk kaçakçılığı halkaları ve bunların yüksek rütbeli siyasi figürlerle olan bağlarından uzaklaştırmanın bir yolu olduğuna neredeyse ikna olmuştum. en zengin insanlardan.

Durum bu muydu? Muhtemelen, ancak bir yıl sonra, söz konusu bağlantıya ilişkin duruşumu değiştirdim ve şimdi Epstein davasının, zayıf fikirli kuklaları korkutmak ve uyarmak ve onların savaşlarını dikkatlice seçmelerini sağlamak için kasıtlı olarak ifşa edildiğine inanıyorum. Ne demek istiyorum? Asıl plan başından beri Gündem 2030’du. Büyük Sıfırlama. Oluyordu ve hiçbir şey onu durduramayacaktı.

Oradaki bazı kuklaların çitin üzerinde olabileceğine ve muhtemelen gündemin önüne çıkmış olabileceğine inanıyorum. Bu nedenle, hiç kimsenin planı yavaşlatmayacağından emin olmak için – ki bu ancak HERKESİN gemide olduğu durumlarda – herhangi birine ne olabileceğine dair bir örnek olarak Epstein’ı kullandılar. Kabul edelim, piramidin tepesinde oturan herkesin her birinde büyük miktarda kir var.

Prens Andrew’un sızdırılan katılımı, mesajlarını uygulamak ve dominoların geri kalanının, söz konusu “mesaj” hakkında herhangi bir şüphesi olan herhangi biri için ne kadar çabuk ve kolay bir şekilde devrilebileceğini kanıtlamanın bir yoluydu. Garip bir şekilde Andrew’un kardeşi Charles, şu anda WEF adına Büyük Sıfırlama için tam gaz ileride kefil oluyor. Onu burada izle

Özetlemek gerekirse, evet, Epstein’ın tarihi hakkında bildiğimiz her şeyin ve davasıyla ilgili her şeyin kasıtlı olduğunu düşünüyorum (medya onların her şeyden önce kontrol) halka sunuldu, hem bizim için “Elitler düşüyor” yanılsaması (HA! Şişman şans!) hem de Gündem 2030’un önüne çıkan herkes için neyin tehlikede olduğuna dair bir uyarı olarak halka sunuldu. .

Düşüncelerin nelerdir? Eleştiriler hoş geldiniz.

Author

31 Comments

1. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. Trabzon dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Mrb bu web sitesi vallaha güzel, teşekkürler , ali – 250

3. Bingöl dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Selamlar web siten valla hayran edici, şukuladım , ziya – 3

4. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

5. Gürbüz Reply

Giresun dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 73

6. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 286

7. Slm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 141

9. Eskişehir dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 170

10. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 392

11. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, tebrikler , gaye – 313

12. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Selam paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 497

13. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Slm web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , gaye – 254

14. Düzce merkezden ben ali. Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 11-04-2021 13:18:00

15. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 69

16. İzmir dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 141

17. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, face de paylaştım , Emine – 483

18. Edirne merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 07-05-2021 03:26:19

19. elif yılmaz Reply

Iğdır dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Selam herkese web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 371

20. Erzincan dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 119

21. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 07-06-2021 15:01:07

22. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 496

23. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, şukuladım , doruk – 369

24. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Selamlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 217

25. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 205

26. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

27. Karaman dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Merhaba web siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 384

28. Bu konu : ” Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 492

29. Adana dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sağolun , emin – 222

30. Ordu dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, sağolun , banu – 159

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link