Beni buradan dinleyin.

Bu yüzden, pandemi patlak verdiğinden beri, J. Epstein’ın son tutuklanma ve intiharını (öyle değil) virüsün ilk patlamasını izleyen çılgın bok fırtınasına bağlayan çeşitli fikirleri araştırdım.
Geçen yılın başlarında, medyanın Covid ile ilgili her şeye olan takıntısının, insanların dikkatini yeni ortaya çıkan çocuk kaçakçılığı halkaları ve bunların yüksek rütbeli siyasi figürlerle olan bağlarından uzaklaştırmanın bir yolu olduğuna neredeyse ikna olmuştum. en zengin insanlardan.

Durum bu muydu? Muhtemelen, ancak bir yıl sonra, söz konusu bağlantıya ilişkin duruşumu değiştirdim ve şimdi Epstein davasının, zayıf fikirli kuklaları korkutmak ve uyarmak ve onların savaşlarını dikkatlice seçmelerini sağlamak için kasıtlı olarak ifşa edildiğine inanıyorum. Ne demek istiyorum? Asıl plan başından beri Gündem 2030’du. Büyük Sıfırlama. Oluyordu ve hiçbir şey onu durduramayacaktı.

Oradaki bazı kuklaların çitin üzerinde olabileceğine ve muhtemelen gündemin önüne çıkmış olabileceğine inanıyorum. Bu nedenle, hiç kimsenin planı yavaşlatmayacağından emin olmak için – ki bu ancak HERKESİN gemide olduğu durumlarda – herhangi birine ne olabileceğine dair bir örnek olarak Epstein’ı kullandılar. Kabul edelim, piramidin tepesinde oturan herkesin her birinde büyük miktarda kir var.

Prens Andrew’un sızdırılan katılımı, mesajlarını uygulamak ve dominoların geri kalanının, söz konusu “mesaj” hakkında herhangi bir şüphesi olan herhangi biri için ne kadar çabuk ve kolay bir şekilde devrilebileceğini kanıtlamanın bir yoluydu. Garip bir şekilde Andrew’un kardeşi Charles, şu anda WEF adına Büyük Sıfırlama için tam gaz ileride kefil oluyor. Onu burada izle

Özetlemek gerekirse, evet, Epstein’ın tarihi hakkında bildiğimiz her şeyin ve davasıyla ilgili her şeyin kasıtlı olduğunu düşünüyorum (medya onların her şeyden önce kontrol) halka sunuldu, hem bizim için “Elitler düşüyor” yanılsaması (HA! Şişman şans!) hem de Gündem 2030’un önüne çıkan herkes için neyin tehlikede olduğuna dair bir uyarı olarak halka sunuldu. .

Düşüncelerin nelerdir? Eleştiriler hoş geldiniz.

Author

6 Comments

1. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

2. Trabzon dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Mrb bu web sitesi vallaha güzel, teşekkürler , ali – 250

3. Bingöl dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Selamlar web siten valla hayran edici, şukuladım , ziya – 3

4. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teraziye tıkladım

5. Giresun dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Mrb sayfa süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 73

6. Ankara dan kimler var. Epstein’ın “ölümü” Elitlerin kuklalarına bir uyarı mesajıydı … . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 286

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link