Baktığım her yerde bununla ilgili bilgi eksikliği var [alleged] bilgi uçuran. Facebook’a bu konuyla ilgili bir gönderi koydum ve 20 dakikadan daha kısa sürede silindi.

Anlayabildiğim kadarıyla, kendisi aynı zamanda bir ihbarcı olan bir CIA görevlisi.

İşte aşağıda sahip olduğum bazı sorular:

1. Ne / kime ıslık çaldı?
  2. Siyasetçilerin masanın altında anlaşma yapması için Ukrayna neden bu kadar garip bir nokta?
  3. Medya, isminden bahsettikten sonra videolarınızın silinmesi için neden ondan korkuyor?

Onda medyanın bilmemizi istemediği bir şey var … Epstein’dan bile daha fazla bilmek bizim için korkunç.

Gönderen … PreacherofJustice
[comments]

Author

19 Comments

1. Niğde merkezden ben ali. Merhaba web siteniz vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:03:52

2. Konya merkezden ben banu. Merhaba web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 13-12-2020 15:18:33

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 29

4. Bu konu : ” Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , memo – 476

5. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

6. Samsun dan kimler var. Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) . merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 52

7. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 292

8. Bartın dan kimler var. Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) . Selam herkese sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 133

9. Manisa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 14-01-2021 21:26:12

10. Bu konu : ” Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 232

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 279

12. Selam siten valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Isparta dan kimler var. Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 347

14. Bu konu : ” Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 29

15. Çanakkale merkezden ben emin. Merhabalar sayfa ciddiyim iyi, teşekkürler 05-02-2021 13:53:35

16. Ankara merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-02-2021 22:19:01

17. Karabük merkezden ben Hasan. Selamlar web siten ciddiyim mükemmel, saolun 28-02-2021 11:21:11

18. Erzurum dan kimler var. Eric Ciaramella kimdir? ABD-Ukrayna (Obama ve Trump CIA ihbarcı) . Slm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 407

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link