Erkek Çocukları

Bu yüzden eminim herkes şimdiye kadar tahmine dayalı programlamanın farkındadır ve bunun birçok örneği vardır, filmlerimizde, televizyonumuzda ve müziğimizde işlerin nasıl gideceği şovu (Madonna’nın 2019 eurovision şarkı yarışması için şarkı seçimi oldukça barizdi ).

Son zamanlarda Children of Men titreşimi alan var mı? Bütün bu covid aşısı / nüfus azalması / Bill Gates’in vax’ının insanları kısırlaştırması (Hindistan ve Afrika’da ne yaptığına bakın) ile tüm bunların nasıl ilerlediğini hissediyorum …

“Erkek Çocukları” üzerine 13 yorum

1. Muğla merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-10-2020 21:15:17

2. Van merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, şukuladım 06-10-2020 21:20:35

3. Şırnak dan kimler var. Erkek Çocukları . selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 493

4. Kilis dan kimler var. Erkek Çocukları . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 276

5. Niğde merkezden ben emin. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-10-2020 16:42:33

6. Hakkari dan kimler var. Erkek Çocukları . Merhabalar paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 65

7. Burdur dan kimler var. Erkek Çocukları . Selamlar web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 137

8. Tokat dan kimler var. Erkek Çocukları . Merhabalar sayfa süper ötesi güzel, sağolun , emin – 481

9. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 25-10-2020 16:42:57

Yorum yapın