Birlikte duruyoruz. Bölünerek düşeriz. Çok korkunç bir şey olmak üzere. İnsanlar gerçekten tüm silahları yasaklamamız gerektiğini düşünüyor. BULLETPROOF YELEKLERİ bile yasaklamalıyız. Neden? Ne? Medya toplumu yok ediyor. Korkunç bir şeye tamamen ters çevrilmeye hazırlanıyor. Kelimelerimi işaretle. Çok kötü bir şey geliyor. Mümkünse herkese duyurun. Bu sandığınızdan daha önemli.

Author

56 Comments

1. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 236

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 378

3. Bursa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, tebrikler 10-02-2021 12:33:57

4. Antalya dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 312

5. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, saolun , ahmet – 55

6. Konya merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-02-2021 12:45:21

7. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 95

8. Selam herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, sağolun

9. Van dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler , emin – 57

10. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Slm siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 445

11. Batman merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 10-02-2021 13:21:15

12. Mersin dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 16

13. Bitlis dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 270

14. Hakkari dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 3

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 438

16. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

17. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhaba herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 186

18. Diyarbakır dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selam web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , Hasan – 309

19. Düzce dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Mrb paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 204

20. Yalova merkezden ben ziya. Slm web siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun 17-02-2021 13:39:14

21. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Mardin merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 09:49:09

23. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 384

24. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, sağolun , – 43

25. Malatya dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Mrb paylaşımın harbiden hayran edici, saolun , doruk – 412

26. Çanakkale dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 418

27. Van dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhabalar paylaşımınız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 332

28. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhabalar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 16-03-2021 10:24:57

29. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, sağolun

30. Kütahya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 09-04-2021 17:04:16

31. Manisa dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selamlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Aylin – 252

32. Edirne dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhabalar paylaşım vallaha çok güzel, face de paylaştım , hatice – 93

33. Bartın dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 447

34. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, sağolun , hatice – 344

35. Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 27-04-2021 03:09:53

36. Eskişehir dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun , mehmet – 318

37. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , – 117

38. Zonguldak dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, teraziye tıkladım , ali – 86

39. Bursa dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, tebrikler , hatice – 162

40. Burdur dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selam siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 322

41. selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun

42. Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

43. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , ali – 118

44. Malatya merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 21-06-2021 07:27:54

45. Mrb siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Sakarya merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki güzel, linkedinde paylaştım 28-06-2021 00:40:06

47. Hatay merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2021 12:57:02

48. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 95

49. Sakarya dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selam herkese sayfan vallaha iyi, saolun , banu – 349

50. Gümüşhane merkezden ben . Merhaba bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-07-2021 00:37:39

51. Hakkari merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler 16-07-2021 18:36:39

52. Batman dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selam paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 428

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link