Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor.

Birlikte duruyoruz. Bölünerek düşeriz. Çok korkunç bir şey olmak üzere. İnsanlar gerçekten tüm silahları yasaklamamız gerektiğini düşünüyor. BULLETPROOF YELEKLERİ bile yasaklamalıyız. Neden? Ne? Medya toplumu yok ediyor. Korkunç bir şeye tamamen ters çevrilmeye hazırlanıyor. Kelimelerimi işaretle. Çok kötü bir şey geliyor. Mümkünse herkese duyurun. Bu sandığınızdan daha önemli.

“Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor.” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 236

2. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 378

3. Bursa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, tebrikler 10-02-2021 12:33:57

4. Antalya dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 312

5. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, saolun , ahmet – 55

6. Konya merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 10-02-2021 12:45:21

7. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 95

8. Van dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, teşekkürler , emin – 57

9. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Slm siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 445

10. Mersin dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 16

11. Bitlis dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 270

12. Hakkari dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Slm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 3

13. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 438

14. Tekirdağ dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Merhaba herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 186

15. Diyarbakır dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Selam web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , Hasan – 309

16. Düzce dan kimler var. Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. . Mrb paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 204

17. Mardin merkezden ben emin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-02-2021 09:49:09

18. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 384

19. Bu konu : ” Erkekler kadınlara karşı. Siyah vs beyaz. Buna karşı. Bu insanların nasıl yanlış bilgilendirildiklerini fark ettiniz mi ve bu onların insanlardan nefret etmesine ve hoşlanmamasına neden olan şey mi? Kim bu kadar yanlış bilgilendiriyor? Medya. Bizi bölmeye çalışıyor. Ve çalışıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki güzel, sağolun , – 43

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link