Erkeklerin dişileştirilmesi gerçektir. Genç nesil, daha kadınsı olmak için yetiştiriliyor. Gelecek nesillerin itaatkar olmasını istiyorlar. Rapçiler ve hip hop sanatçısı tırnaklarını boyarken, müzisyenler ve komedyenler elbiseler giyerken açıkça görülüyor.

Gençlerimizi genç yaşta kafalarının karışması ve cinselliklerini sorgulaması için programlıyorlar. Cehennem bile bu işin içinde.

Bunlar sadece son birkaç yıldaki gözlemlerim. Küçük yaşta bize inek sütü içirmelerinin bir nedeni mi? Rastgele sorular ve hepimiz cevaplar ararız

Her zamanki gibi, Herkese selam ve tanrı korusun

Author

20 Comments

1. Adana merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 17-04-2021 04:59:09

2. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler 17-04-2021 05:00:25

3. Bu konu : ” Erkeklerin Dişileştirilmesi ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa yeminle dikkat çekici, saolun , Aylin – 191

4. Bu konu : ” Erkeklerin Dişileştirilmesi ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , – 449

5. Diyarbakır dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, şukuladım , banu – 285

6. Merhaba sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Şırnak dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . Merhaba web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 66

8. Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-04-2021 05:39:38

9. Zonguldak dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 14

10. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Tunceli merkezden ben Hasan. Merhaba siteniz inanılmaz iyi, saolun 22-04-2021 21:29:01

12. Mardin dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi güzel, sağolun , doruk – 375

13. Tunceli dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . Selam web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , hatice – 416

14. Ağrı merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 28-04-2021 14:51:33

15. İzmir dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 319

16. Bu konu : ” Erkeklerin Dişileştirilmesi ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 377

17. Artvin dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . Selamlar web siten vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 123

18. Kütahya dan kimler var. Erkeklerin Dişileştirilmesi . Selam herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 47

19. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link