Kategoriler
Genel

Erken test aşamasında bir Covid-19 Aşısı olduğunu iddia eden İsrail Laboratuarı, sadece sivil olarak adlandırılan bir IDF Biyolojik Savaş Araştırma Tesisi’dir.

İsrail Araştırma Merkezi, Coronavirus Aşısını Geliştirdiğini Açıklayacak

Biyolojik Araştırma Enstitüsü’ndeki bilim adamları, koronavirüsün anlaşılmasında önemli atılımlar yaptığını söylüyor, kaynaklara göre, klinik öncesi ve klinik çalışmaların uzun bir sürecini takip etmek …

… Normalde, hayvanlar üzerinde uzun bir klinik öncesi araştırma süreci bir sonraki aşama olur, bunu klinik araştırmalar izler. Bu dönem, yan etkilerin tam olarak karakterize edilmesine ve farklı popülasyonların nasıl etkilendiğinin daha iyi anlaşılmasına izin verir.

Bununla birlikte, koronavirüs pandemisi üzerindeki küresel acil durum, virüsden en fazla risk altında olan birçok insanı aşılamak için bu süreci hızlandırabilir.

İsrail Biyolojik Araştırma Enstitüsü Duvarlarının Arkasında Neler Oluyor?

300 bilim insanının, teknisyenin, fabrika ve bakım işçisinin meyve bahçeleriyle çevrili bu enstitünün duvarlarının arkasında yaptıkları, İsrail’de askeri sansür tarafından sıkıca korunan en iyi korunan sırlardan biridir. Kendisini haberlerde nadiren bulan bir kurumdur ve böyle olduğunda, genellikle bazı tartışmalardan veya başkalarından kaynaklanmaktadır. İsrail kaynaklarına göre, enstitü İsraillileri kimyasal (gaz) veya biyolojik silahlardan korumak için farmasötikler, aşılar, tedaviler ve antikorlar geliştiriyor. Bu sivil araştırma projeleri ile birlikte.

Dış haberlere göre kimyasal ve biyolojik silahlar da geliştiriyor. Bu raporlardan biri, enstitü bilim adamlarının 1996 yılında Amman’daki saldırıya uğrayan Mossad saldırısında Hamas siyasi lideri Khaled Meshal’i ortadan kaldırması gereken zehiri geliştirdiklerini söyledi.

Enstitü ve Shafferman’dan şarbona karşı aşılamanın geliştirilmesi ile ilgili olarak da bahsedilmiştir. Sorun şu ki, ulusal güvenlik açısından önemli olabilen bu program tartışmalı bir şekilde doğmuştu. On yıldan fazla bir süre önce, ordunun ve tıbbi birliklerinin tam işbirliği ile askerler, aşı üzerinde yapılan deneylerde kobay olarak gönüllü oldular. Bu denemelere, insan denekleri üzerinde tıbbi deneyler için kurallar koyan Helsinki Anlaşmalarının tamamen ihlal edilmesine katıldılar. Bu askerlerin resmi olarak engelli gazileri olarak tanınmaları ve tazminat almaları talepleri savunma kuruluşu tarafından reddedildi ve davadaki müzakereler mahkemede devam ediyor.

İsrail Laboratuvarı COVID-19 Aşısı Olduğunu İddia Etti IDF Biyolojik Savaş Araştırma Tesisi

IIBR, çok sayıda zehir, mikrobik silah, kimyasal silah ve diğer yasaklı materyallerin geliştirilmesinden sorumludur. Laboratuvarda birden fazla bilim adamı yıllar geçtikçe araştırmalarının ortasında aniden öldü, ancak İsrail hükümetinin askeri faaliyetlerle ilgili hikayeler yayınlama yasağı sayesinde ölümlerinin doğası bir sır olarak kaldı.

Ness Ziona merkezli laboratuvar 1948 savaşında HEMED BAIT olarak David Ben-Gurion’un emriyle kuruldu. Birimin amacı, büyük insan gruplarını öldürebilecek silahlar geliştirmekti ve iddia edilen birçok etkili Yahudi liderin kutsamasıyla milyonlarca Alman’ı su kaynağını zehirleyerek öldürmeye çalışan Siyonist terör örgütü Nakam’dan ilham aldığı iddia edildi. 1945’te İngiliz yetkililer tarafından engellendi.

Bir nüfusun içme suyunu zehirleme kavramı, laboratuvarın ilk enkarnasyonları tarafından geliştirilen ilk silahlardan birinin arkasındaki fikri yönlendirdi. Bu korkunç yenilik, İsrail ordusunun Mayıs 1948’de etnik olarak temizlediği Acre kasabasındaki yerli Araplara karşı kullanıldı.

Askeri tarihçi Uri Milstein’a göre, İsrail kuvvetleri bakteri kaplarını kuyularına attılar ve yerlileri dışarı çıkaran insan yapımı tifüs salgını tasarladılar.

Acre’de germ savaşının başarıyla konuşlandırılmasından sonra, Mısır askerleri Gazze’de İsrail komandolarını birkaç hafta sonra tekrar yapmaya çalışırken yakaladılar (Cohen, sf 31). Mısırlılar itiraflarını edindiklerinde ve yaptıklarını açıkladıklarında, Yahudi küresel basını, olayların Ortaçağ Avrupası’nın bugüne kadar sahip olduğu iddialarına benzer olması nedeniyle Yahudileri anti-Semitik kan iftirasıyla suçladılar.

Son yıllarda, IIBR’nin çalışmalarının çeşitli suikastlarda kullanıldığı ortaya çıkmıştır.

Örneğin, 1977’de Filistinli organizatör Wadie Haddad İsrail istihbaratı tarafından tespit edilemeyen bir kişi tarafından öldürüldü IIBR tarafından üretilen zehir. En sevdiği çikolatayı kaplayarak verilen zehir, bir Doğu Alman hastanesinin ölüm nedeni olarak verdiği lösemi semptomlarını taklit etti.

1997’de Hamas siyasi lideri Khaled Mashal’ı öldürmek ve öldürmek için bir başka IIBR ürünü kullanıldı. Mossad operatörleri, Mashal’ın dayandığı Ürdün’e gizlendi ve onu, IIBR laboratuvarında üretilen sentetik opiat fentanilin konsantre bir formuna maruz bıraktı.

Mashal komaya girerken Mossad ajanları yakalandı. Ürdün kralı, bir panzehir sağlanmadığı takdirde İsrail ile barış anlaşmaları yapmakla tehdit etti. Başbakan Benjamin Netanyahu, Başkan Bill Clinton’un baskısı altında tedavi sağladı ve Mashal hayatta kaldı.

IIBR’yi kapsayan bir diğer yüksek profilli dava, 1992 yılında Hollanda’dan Sarin gazı üretmek için kullanılan kimyasalları tesise uçurma girişimi idi. El Al uçağı, Hollanda pistinde kalkış sırasında düştü. Yerel atmosfere 50 galon dimetil metilfosfonat. Bölge vatandaşları, kazayla bağlantılı sakat ve gizemli bir solunum hastalığından muzdarip olmaya devam ediyor.

“Erken test aşamasında bir Covid-19 Aşısı olduğunu iddia eden İsrail Laboratuarı, sadece sivil olarak adlandırılan bir IDF Biyolojik Savaş Araştırma Tesisi’dir.” için 36 yanıt

Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-04-2020 12:27:29

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun 20-04-2020 13:46:18

Hatay merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun 23-04-2020 04:52:04

Kayseri merkezden ben ali. Slm web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-04-2020 15:20:00

Eskişehir merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2020 18:38:03

Yozgat merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 05-05-2020 11:17:15

Gümüşhane merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 13-05-2020 16:19:39

İstanbul merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 30-05-2020 17:02:16

Aydın merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 25-06-2020 16:06:28

Afyon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, tebrikler 02-07-2020 19:09:53

İzmir merkezden ben ahmet. Selam herkese siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım 04-07-2020 04:25:46

Malatya merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 11-07-2020 11:07:29

Gaziantep merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inanılmaz güzel, tebrikler 24-07-2020 16:12:02

Manisa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, tebrikler 25-07-2020 14:50:19

Konya merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 27-07-2020 15:06:32

Kilis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, facebookta paylaştım 28-07-2020 12:14:53

Kırklareli merkezden ben gaye. Selamlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 00:09:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir