Kategoriler
Genel

Eşcinsellik ve Ensest

Eşcinsellik ve ensest arasındaki ilişkiye dair bu büyük alt bölüme bir tartışma açmak istiyorum.

Öncül:

İnsanın ensest olmadan eşcinsellik olamayacağına inanıyorum; aynı şekilde, anti-homoseksüellik olmadan da ensest karşıtı olamaz.

Akıl Yürütme:

Sosyal muhafazakarlar muhtemelen hem eşcinselliğin hem de ensestin doğal olmayan, ahlaksız ve doğal olarak toplum için kötü olduğunu söyleyebilirler. Cinsel ilişki, ilgisi olmayan bir erkek ve kadın arasında olmalıdır. Biyoloji, eşcinsellik veya ensestin sağlıklı çocuk doğurmasına neden olmasına izin vermeyerek bunu desteklemektedir.

Sosyal liberaller (liberterler) muhtemelen bir bireyin bedenleri ile yaptıklarını seçme hakkına sahip olduğunu söylerler. İki (veya daha fazla) rıza gösteren yetişkin, başkalarının haklarını ihlal etmediği sürece istedikleri cinsel ilişkiye sahip olabilir.

Bunun çok hassas bir konu olduğunu anlıyorum ve dindar ideoloji hakkında, ister hıristiyanlık, ister ilericilik olsun, hararetli bir argüman aramıyorum. Bu kimseyi incitmeye yönelik değildir. Bu, IRL'den önce getirdiğim, ancak bu konuda dürüst bir tartışma yapma şansım olmadı. Bana göre, çelişki, yüzeyde bu kadar farklı olmayan bu iki şeye kabul edilebilirlikteki aşırı kutupluluk ile geliyor. Eşcinselliği açıkça kabul etmek için sosyal koşullanmayı geçmek için bir dakikanızı ayırmanız gerekirken aynı zamanda ensest yanlış öğretilir.

Bu ya cehenneme aşağı oy verecek ve benim ahlaksızlık ya da bağnazlık (kim sormak bağlı olarak) için çığlık atar, ya da kesinlikle akıllara durgunluk veren (ve muhtemelen komik) bir tartışma olacaktır.

Beni gururlandır r / komplo

ps. Umarım burası doğru yerdir. Gerekirse onu kolayca bir komploya dönüştürebilirim, ancak kendi başına hayatta kalabilmek için komplo benzeri konulara bağlı olduğunu düşünüyorum.

“Eşcinsellik ve Ensest” için 21 yanıt

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten yeminle mükemmel, face de paylaştım 28-02-2020 15:26:54

Kırşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 02-03-2020 20:03:19

Batman merkezden ben doruk. Mrb sayfanız cidden dikkat çekici, teşekkürler 06-03-2020 04:06:26

Mersin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-03-2020 19:57:21

Nevşehir merkezden ben doruk. Slm sayfan yeminle çok iyi, face de paylaştım 11-03-2020 02:12:49

Amasya merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 17-03-2020 06:46:01

Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 18-03-2020 14:10:21

Ardahan merkezden ben banu. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 21-03-2020 23:27:27

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun 23-03-2020 17:39:37

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 27-03-2020 05:50:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir