Kategoriler
Genel

Eşiğinde teetering

Covid19’dan önce bir baloncukta olduğumuza iyice inandım, ancak o zamandan beri her ulusun uyarıcı paketleri * Amerika 1 trilyonu, Avustralya 70 milyarı geçmesi gerektiğine inanıyorum. Bu bizi yakacak! Ekonomik rakamlar ve borçlar anlamsız hale gelecek ve her ülke birbiriyle ticaret yaparken, kimse ağır kaldırma yapmak istemediğinden bu çatışmada sona eriyor. Ve yakın gelecekte aşı yok, bu şey gitmiyor, Amerika en iyi konumda çünkü ne olursa olsun normale dönmeye en yakın olanlar. Kilitlemede yaşamayı ve bir zamanlar yaptığımız gibi bütçeyi ödemeyi göze alamayız. Bence hükümetler bunu biliyor ve ilk düşmelerini ya da savunulamaz hale gelmelerini bekliyorlar. İnsanları mutlu etmek için evrensel bir ücretin yüzdüğünü göreceğiz * ev sahipleri ve kiracılar, ama er ya da geç bu gıda üretimi ve teslimatlarını vuracak, kapitalizmin çöküşü olacak! Sadece mantıklı liderlik bizi bu konuda yönlendirebilir ve ne yazık ki hepsi en önemli yazıları hala fark yaratabileceklerini düşünen ‘mankenlere’ bırakıyor. Biz sınırdayız!

Gönderen … Peet2sme
[comments]

“Eşiğinde teetering” için 15 yanıt

Ankara merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler 17-07-2020 08:14:17

Bursa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 12:16:43

Muş merkezden ben ali. Merhaba siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 19-07-2020 12:36:25

Giresun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan valla mükemmel, şukuladım 01-08-2020 13:30:10

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla hayran edici, tebrikler 08-08-2020 09:24:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir