Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.”

Neden eski Biden stajyeri ve moderatörü Steve Scully (C-SPAN), Trump karşıtı eleştirmen Anthony Scaramucci ile komplo kurmak için 2. ABD Başkanlık Tartışması’nı iptal etti?

Steven Scully neden Scaramucci’ye koz’a cevap vermem gerektiğini soruyor?

Scaramucci “Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler” ile ne demek istiyor?

Tweetler

https://twitter.com/SteveScully/status/1314381541586464770

Steve Scully
@Hayalhanemersin

@Scaramucci, koz’a cevap vermeli.

01:45 · Ekim 9, 2020 · iPhone için Twitter

https://twitter.com/Scaramucci/status/1314386686718156800

Anthony Scaramucci
@Kafadergisi

Göz ardı etmek. Yeterince zor zamanlar geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.

Steve Scully @SteveScully · 2h

@Scaramucci, koz’a cevap vermeli.

02:06 · Ekim 9, 2020 · iPhone için Twitter

“Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.”” üzerine 52 yorum

1. Çorum merkezden ben mehmet. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 19:25:24

2. Sakarya merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 09-10-2020 19:27:41

3. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-10-2020 00:05:16

4. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 329

5. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 131

6. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 174

7. Karaman merkezden ben memo. Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler 25-10-2020 15:36:40

8. Siirt dan kimler var. Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” . Selam siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 273

9. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 210

10. Kars dan kimler var. Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” . Selam herkese paylaşım cidden mükemmel, tebrikler , mehmet – 287

11. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 237

12. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 8

13. Malatya dan kimler var. Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” . Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler , ali – 492

14. Trabzon merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 12-12-2020 07:57:18

15. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 483

16. Tunceli dan kimler var. Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” . Merhaba herkese sayfanız valla iyi, linkedinde paylaştım , ali – 147

17. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 3

18. Erzincan merkezden ben memo. Merhaba herkese web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 27-12-2020 05:25:55

19. Kars dan kimler var. Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” . Merhaba herkese siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , emin – 240

20. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 300

21. İzmir merkezden ben emin. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-01-2021 13:15:10

22. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 442

23. Gaziantep dan kimler var. Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” . Merhaba herkese paylaşım valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 250

24. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 23-01-2021 04:26:21

25. Manisa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 23-01-2021 22:11:32

26. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 245

27. Afyon merkezden ben ali. Merhabalar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 16-02-2021 08:50:56

28. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 11:57:42

29. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, tebrikler , ali – 375

30. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , – 9

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link