Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.”

Neden eski Biden stajyeri ve moderatörü Steve Scully (C-SPAN), Trump karşıtı eleştirmen Anthony Scaramucci ile komplo kurmak için 2. ABD Başkanlık Tartışması’nı iptal etti?

Steven Scully neden Scaramucci’ye koz’a cevap vermem gerektiğini soruyor?

Scaramucci “Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler” ile ne demek istiyor?

Tweetler

https://twitter.com/SteveScully/status/1314381541586464770

Steve Scully
@Hayalhanemersin

@Scaramucci, koz’a cevap vermeli.

01:45 · Ekim 9, 2020 · iPhone için Twitter

https://twitter.com/Scaramucci/status/1314386686718156800

Anthony Scaramucci
@Kafadergisi

Göz ardı etmek. Yeterince zor zamanlar geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.

Steve Scully @SteveScully · 2h

@Scaramucci, koz’a cevap vermeli.

02:06 · Ekim 9, 2020 · iPhone için Twitter

“Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.”” üzerine 12 yorum

1. Çorum merkezden ben mehmet. Selam sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-10-2020 19:25:24

2. Sakarya merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 09-10-2020 19:27:41

3. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-10-2020 00:05:16

4. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 329

5. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla mükemmel, twitter da paylaştım , Emine – 131

6. Bu konu : ” Eski Biden stajyeri Steve Scully (C-SPAN) 2.ABD Başkanlık Tartışmasının moderatörü, anti-Trump eleştirmeni Anthony Scaramucci ile komplo kuruyor – Scully tweet’i SİLİYOR – Scully: “@Scaramucci, kozu yanıtlamalı mıyım?” Scaramucci: “Görmezden gel. Yeterince zor zaman geçiriyor. Aşağı inmek üzere olan bazı kötü şeyler.” ” çok güzel. Slm bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 174

Yorum yapın