free_ma_son_ne

Güneşimizi özgür bırak.

Roma’yı hatırla

Norse’yi hatırla

Almanya’yı hatırlayın.

Fransa’yı hatırlayın (Britanya – İngiltere (Almanya)).

Masonlar baphomet denen bir lanete mi inanıyorlardı? almanca kodlu kelime “kabadayı”?

“Jüpiter” + x + y + z -> “hiop kaydet”.

Peki?

moses -> pozlar, ülkeleri yok etmek için.

Almanca’da. Katolik kilisesi “sarhoş kilise”.

Seçilmiş insanlar yahudi -> wej “bir dilek”, shiva “avish”?

almanca kodlanmış kelimede kilise -> küçümseyici veya çapraz.

church_ill, diri diri yakan insanlar?

Satürn -> nrutas “davetsiz misafir” n’judas (Almanca)

mars -> silah

ay, Almanca kodlu kelime “iblis”.

Güneş, Almanca kodlu kelime “yeter”.

Venüs -> sunEv “güneş” veya “güneş”

tamam anladın mı?

Merak eden biri benimle pm aracılığıyla iletişime geçmelidir.

Almanya’nın Isarı “çar”, Isarel

Ra güneşin ve gökyüzünün tanrısı.

Tok’ra

Kot -> ingiliz tanrısı gott <-> köpek

İngiltere’nin atası olan romalıların yanında “açı-sakson”.

Alman kodlu kelimede “açı” -> “engel” -> “melek” -> yalancı.

Himmel, Heaven -> neveah, lemmih (lemmings, snare).

Cehennem -> Lleh “reh”. (merhaba, norse). almanca kodlanmış kelimede, birleştirilebilir veya “den” ile karıştırılabilir

“Denmon”.

Reh, Ra. almanca kodlu kelime “Erde” -> “geyik”.

… IamTwaxx tarafından gönderildi
[comments]

Author

58 Comments

1. Selamlar paylaşımın gerçekten çok iyi, teşekkürler

2. Selam siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-09-2020 11:19:44

4. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 21-09-2020 06:32:54

5. Merhabalar web siteniz yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

6. Osmaniye merkezden ben gaye. Merhaba sayfa inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:19:24

7. Selam herkese web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım

8. Selamlar web siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım

9. Edirne dan kimler var. Eski bir sihir . Mrb siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 61

10. Samsun merkezden ben . Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 28-10-2020 15:40:45

11. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , hatice – 41

12. Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 12-11-2020 02:23:10

13. Tekirdağ dan kimler var. Eski bir sihir . Merhaba herkese web siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 238

14. Selam herkese paylaşımın valla hayran edici, sağolun

15. Karaman merkezden ben . Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 20-11-2020 15:42:36

16. Gürbüz Reply

Kayseri dan kimler var. Eski bir sihir . Merhaba web siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 141

17. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz cidden iyi, sosyal medyada paylaştım 11-12-2020 04:24:40

18. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

19. Antalya merkezden ben . Selam sayfanız valla çok iyi, teşekkürler 31-12-2020 10:32:58

20. Edirne merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inan ki güzel, tebrikler 31-12-2020 13:53:27

21. Sakarya merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 05:55:39

22. Bingöl dan kimler var. Eski bir sihir . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 207

23. Kayseri dan kimler var. Eski bir sihir . selam arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 199

24. Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

25. Diyarbakır dan kimler var. Eski bir sihir . Mrb sayfanız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , – 403

26. Merhabalar web siten gerçekten güzel, face de paylaştım

27. Kars merkezden ben Emine. Selam herkese siten cidden güzel, teraziye tıkladım 15-02-2021 23:54:51

28. Adana dan kimler var. Eski bir sihir . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun , Emine – 201

29. Tokat merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 24-02-2021 16:14:25

30. Karaman dan kimler var. Eski bir sihir . Selam bu web sitesi yeminle güzel, saolun , ahmet – 169

31. Edirne merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 11:50:46

32. Iğdır dan kimler var. Eski bir sihir . Merhaba web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 110

33. Merhaba sayfanız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

34. Edirne dan kimler var. Eski bir sihir . Mrb paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 432

35. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 241

36. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , gaye – 144

37. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi çok güzel, saolun , emin – 161

38. Giresun dan kimler var. Eski bir sihir . Selam herkese siteniz gerçekten çok güzel, sağolun , hatice – 156

39. Erzincan dan kimler var. Eski bir sihir . Selamlar web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , – 6

40. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 203

41. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 115

42. Kayseri merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, teşekkürler 05-07-2021 07:10:38

43. Sinop merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-07-2021 17:48:15

44. Ağrı merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 10-07-2021 01:19:43

45. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

46. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 383

47. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 271

48. Kilis merkezden ben doruk. Selam herkese siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 18-07-2021 04:56:10

49. Mardin merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler 18-07-2021 10:38:53

50. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 19

52. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , memo – 407

53. Bu konu : ” Eski bir sihir ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran edici, tebrikler , doruk – 351

54. Erzurum dan kimler var. Eski bir sihir . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 172

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link