Kategoriler
Genel

Eski çözülmemiş gizem: 1945'te Hitler sığınakta gerçekten kendini mi terk etti, yoksa birkaç yüksek profilli nazilerle Arjantin'e kaçtı mı ve günlerinin geri kalanında sessizce mi yaşadılar?

Hitler'in cesedi hiçbir zaman tam olarak bulunamamıştır. Arjantin'de Alman / Nazi köyleri var ve hayatta kalan son naziler öldüğünden beri bu küçük Alman köyleri turistik yerlere çevrildi. Bazı tanıklar, II.Dünya Savaşı'ndan sonra Arjantin'de bazı yüksek profilli Alman figürler için düzenlenen ayrıntılı akşam yemeği partileri hakkında gizlice yemin ettiklerini belirten birkaç tanık öne çıktı.

https://i.imgur.com/HiJ8MDs.jpg

“Eski çözülmemiş gizem: 1945'te Hitler sığınakta gerçekten kendini mi terk etti, yoksa birkaç yüksek profilli nazilerle Arjantin'e kaçtı mı ve günlerinin geri kalanında sessizce mi yaşadılar?” için 9 yanıt

Kütahya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-03-2020 19:11:58

İzmir merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, şukuladım 24-03-2020 19:40:13

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 24-03-2020 20:24:52

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 25-03-2020 12:59:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir