Eski Epstein Doc aranıyor

Yaklaşık 5 yıl önce, YouTube’da Jeffery Epstein, Clinton’un, küçük aziz James ve The Lolita express hakkında konuşan bağımsız bir belgesel izlediğimi hatırlıyorum. Buluyor gibi görünmüyorum, aldığım her şey 6 ay öncesine ait genel saçmalık. Bu düşündüğüm belgeseli bilen var mı veya belki bir bağlantısı var mı? Bunun için interneti ovalayarak deliriyorum. Oldukça eski olduğu için kaldırılmış olabilir.

“Eski Epstein Doc aranıyor” üzerine 35 yorum

1. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım 22-09-2020 04:45:17

2. Eskişehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 22-09-2020 08:28:14

3. Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 23-09-2020 20:22:30

4. Manisa merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:14:39

5. Bayburt dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 131

6. Bu konu : ” Eski Epstein Doc aranıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 335

7. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten harbiden güzel, face de paylaştım 31-10-2020 12:37:14

8. Bu konu : ” Eski Epstein Doc aranıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 266

9. Kocaeli dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 234

10. Kırklareli dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . Selam paylaşımın cidden güzel, facebookta paylaştım , doruk – 246

11. Bu konu : ” Eski Epstein Doc aranıyor ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 183

12. Erzurum merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-12-2020 00:01:34

13. Bayburt merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 05-12-2020 05:35:24

14. Bolu dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 473

15. Bu konu : ” Eski Epstein Doc aranıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 359

16. Erzincan dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ali – 482

17. Mardin dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 117

18. Sakarya dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . selam arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 210

19. Şırnak dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . Merhaba sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , – 217

20. Malatya merkezden ben ziya. Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler 13-01-2021 15:22:37

21. Sinop merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa valla dikkat çekici, face de paylaştım 30-01-2021 04:08:03

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link