Eski Epstein Doc aranıyor

Yaklaşık 5 yıl önce, YouTube’da Jeffery Epstein, Clinton’un, küçük aziz James ve The Lolita express hakkında konuşan bağımsız bir belgesel izlediğimi hatırlıyorum. Buluyor gibi görünmüyorum, aldığım her şey 6 ay öncesine ait genel saçmalık. Bu düşündüğüm belgeseli bilen var mı veya belki bir bağlantısı var mı? Bunun için interneti ovalayarak deliriyorum. Oldukça eski olduğu için kaldırılmış olabilir.

“Eski Epstein Doc aranıyor” üzerine 11 yorum

1. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok iyi, face de paylaştım 22-09-2020 04:45:17

2. Eskişehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 22-09-2020 08:28:14

3. Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 23-09-2020 20:22:30

4. Manisa merkezden ben gaye. Selamlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-10-2020 09:14:39

5. Bayburt dan kimler var. Eski Epstein Doc aranıyor . Mrb sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 131

6. Bu konu : ” Eski Epstein Doc aranıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 335

Yorum yapın