Eski Hazine Bakanı Lawrence Summers’ın Jeffrey Epstein, Bill Gates ve Boris Nikolic (Bill ve Melinda Gates Vakfı’nın bilim danışmanı) ile çekilmiş bir fotoğrafı … New York Times’da … toplantı, Epstein’ın cinsel suçlardan hüküm giymesinden SONRA gerçekleşti

New York Times makalesi

https://archive.is/ZDSpo

Aslında, 2011’den itibaren Bay Gates, Bay Epstein ile sayısız vesileyle bir araya geldi – en az üç kez Bay Epstein’ın görkemli Manhattan şehir evinde ve en az bir kez gecenin geç saatlerine kadar kalmak da dahil olmak üzere, bir düzineden fazla kişiyle yapılan röportajlara göre. The New York Times tarafından incelenen belgelerin yanı sıra ilişkiye aşina insanlar.

Ancak Gates, Wall Street Journal’a şunları söyledi:

“Onunla herhangi bir iş ilişkim veya arkadaşlığım yoktu [Esptein]” Kaynak

“Eski Hazine Bakanı Lawrence Summers’ın Jeffrey Epstein, Bill Gates ve Boris Nikolic (Bill ve Melinda Gates Vakfı’nın bilim danışmanı) ile çekilmiş bir fotoğrafı … New York Times’da … toplantı, Epstein’ın cinsel suçlardan hüküm giymesinden SONRA gerçekleşti” üzerine 15 yorum

1. Elazığ merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 23-08-2020 21:03:17

2. Bolu merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, teşekkürler 03-09-2020 15:37:57

3. Van merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 04-09-2020 20:11:56

4. Çorum merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım 15-09-2020 09:24:54

5. Iğdır merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:00:23

6. Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-10-2020 19:15:18

Yorum yapın