https://youtu.be/nRcdgXlpp1I Adam, mikrofondaki mırıldanmanın bir şekilde popüler olduğu 2014 yılı gibi çok fazla mırıldanıyor, ancak adamın anlamadığı şey Google’ın nefret ettiğimiz birçok değişikliği zorlaması olsa da, puanlarının çoğuna katılıyorum. Bunu yaptılar, böylece web siteleri kendi formatları olmalıydı. Google’ın yaptığı değişiklikler bizi YALNIZCA her şeyin üst çubukta ve yalnızca 2 tıklanabilir simge veya diğer aptal şeylerin arasında bunun gibi bir şeyin olması gereken telefonlar için yapmaya zorladığı etkileşimli bir web sitesi oluşturmanın ortasındaydık. Çirkin ‘beyaz’ boşluk biçimi olmalıydı, yoksa Google Analytics’i geçemezdi, eğer geçmezse görünmezsiniz.

O zamandan beri birçok forum ve web sitesi zarar gördü. Ölen en sevdiğim forumlardan biri, şimdi çoğunlukla fantezi iklim savaşları ve ciddi tartışmalar yerine tweet uzunluğundaki esprili konulardan oluşan City Data hava durumu bölümü. İklim kayıtlarının nasıl elde edileceğine dair harika bir bağlantıları var, ancak en azından sayfalarının yarısı şu anda yok ve kimse bir yıldan fazla bir süredir yayınlanmıyor. Bu üzücü.

gönderen … Known_Interaction_74
[comments]

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Eski interneti özlüyor musun? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, face de paylaştım , Hasan – 331

2. Bu konu : ” Eski interneti özlüyor musun? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 329

3. Sinop merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan valla güzel, teşekkürler 29-03-2021 13:55:08

4. Bu konu : ” Eski interneti özlüyor musun? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 111

5. Bu konu : ” Eski interneti özlüyor musun? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 361

6. Denizli dan kimler var. Eski interneti özlüyor musun? . Merhaba paylaşımın gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 453

7. Bu konu : ” Eski interneti özlüyor musun? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, sağolun , emin – 290

8. Ardahan merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok güzel, saolun 31-03-2021 09:15:27

9. elif yılmaz Reply

Kırıkkale dan kimler var. Eski interneti özlüyor musun? . selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 23

10. Selamlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Kars dan kimler var. Eski interneti özlüyor musun? . Merhabalar siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 500

12. Diyarbakır dan kimler var. Eski interneti özlüyor musun? . Slm web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 244

13. Selam sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link