ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo …

Param Ekim sürprizinin şöyle olacağını söylüyor:

Bu saf güç, millet … ve medyanın Joe’nun ayrılmak zorunda kalmasının ne kadar trajik olduğunu söylemesini bekliyorum, ancak bilet daha yeni tarihe geçti ve Demokrat’a oy vermezseniz o zaman bir teröristsiniz ya da başka birşey…

538’in kendi web sitesinden:

Toplantılardan sonra ancak seçimden önce bir şey olursa, ulusal parti komiteleri başka bir aday seçerdi. … Her iki partide de ulusal komite üyeleri yeni bir aday seçmek için oy kullanacaktı. … Demokratlar, eski bir adayı veya aday olmayan bir yabancıyı desteklemeye çalışabilir – mesela New York Valisi Andrew Cuomo – Brown, böyle bir krizin Demokratik Ulusal Komite’yi başkan yardımcısı adayını aday göstermeye iteceğini söyledi. biletin üstü. “Demokratların aynı yolu izlemeye çalışacağını varsayıyorum. [as the GOP], ”Dedi.

Tam makaleye bağlantı

“ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo …” üzerine 14 yorum

1. Batman merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-08-2020 22:09:21

2. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 26-08-2020 18:50:11

3. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 30-08-2020 09:43:08

4. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-09-2020 14:31:12

5. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:03:28

6. Iğdır merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:32

7. Hakkari merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım 08-10-2020 12:08:45

8. Siirt dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 408

Yorum yapın