Param Ekim sürprizinin şöyle olacağını söylüyor:

Bu saf güç, millet … ve medyanın Joe’nun ayrılmak zorunda kalmasının ne kadar trajik olduğunu söylemesini bekliyorum, ancak bilet daha yeni tarihe geçti ve Demokrat’a oy vermezseniz o zaman bir teröristsiniz ya da başka birşey…

538’in kendi web sitesinden:

Toplantılardan sonra ancak seçimden önce bir şey olursa, ulusal parti komiteleri başka bir aday seçerdi. … Her iki partide de ulusal komite üyeleri yeni bir aday seçmek için oy kullanacaktı. … Demokratlar, eski bir adayı veya aday olmayan bir yabancıyı desteklemeye çalışabilir – mesela New York Valisi Andrew Cuomo – Brown, böyle bir krizin Demokratik Ulusal Komite’yi başkan yardımcısı adayını aday göstermeye iteceğini söyledi. biletin üstü. “Demokratların aynı yolu izlemeye çalışacağını varsayıyorum. [as the GOP], ”Dedi.

Tam makaleye bağlantı

Author

65 Comments

1. Batman merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-08-2020 22:09:21

2. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 26-08-2020 18:50:11

3. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 30-08-2020 09:43:08

4. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-09-2020 14:31:12

5. selamun aleyküm sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

6. Rize merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 17-09-2020 06:04:19

7. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Amasya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 10:03:28

9. Iğdır merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:32

10. Hakkari merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım 08-10-2020 12:08:45

11. Siirt dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 408

12. Kırşehir dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Mrb web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 245

13. Mrb web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. İstanbul dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 253

15. Edirne merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 22-11-2020 00:37:35

16. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selamlar web sitesi inanki güzel, sağolun , elif yılmaz – 196

17. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , memo – 356

18. Mersin merkezden ben . Selamlar web siten harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:13:00

19. Gümüşhane merkezden ben emin. Selam bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 07-12-2020 00:38:25

20. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 360

21. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 234

22. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, saolun

23. Tekirdağ merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 25-12-2020 16:18:34

24. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, sağolun , elif yılmaz – 407

25. Hakkari dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selamlar siten harbiden iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 144

26. İstanbul dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 395

27. Selam paylaşım vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

28. Bitlis dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , banu – 40

29. Kilis dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 321

30. Niğde dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 77

31. Bingöl dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Mrb web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 107

32. Ağrı merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 25-01-2021 23:19:29

33. selamun aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 29-01-2021 04:24:36

35. Manisa dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selamlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Emine – 191

36. Osmaniye merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 12-02-2021 19:54:31

37. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, sağolun , mehmet – 225

38. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla güzel, face de paylaştım , Aylin – 119

39. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 453

40. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. Selam siten vallaha mükemmel, teşekkürler , – 155

41. Gümüşhane dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selam paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 302

42. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 145

43. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok iyi, teşekkürler , – 20

44. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam herkese sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 18-03-2021 20:58:25

45. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim güzel, face de paylaştım , mehmet – 480

46. Edirne dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Selamın aleyküm web siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 464

47. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

48. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, tebrikler

49. Batman merkezden ben Emine. Slm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 07-05-2021 02:21:53

50. Gürbüz Reply

Mrb sayfan valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

51. Gürbüz Reply

Selam herkese web sitesi valla güzel, teşekkürler

52. Burdur dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . selamun aleyküm web siten harbiden iyi, şukuladım , doruk – 444

53. Bu konu : ” ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 178

54. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden güzel, linkedinde paylaştım 29-05-2021 04:57:51

55. Sivas dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 382

56. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

57. Eskişehir dan kimler var. ESKİ JOE’NİN DEĞİŞTİRİLMESİ – Joe Kasım’da bitiş çizgisine ulaşamazsa Kamala ne yapabilir / yapardı – eski anahtar-a-roo … . Mrb siten vallaha mükemmel, sağolun , Aylin – 343

58. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 03:47:02

59. Karabük merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-07-2021 21:54:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link