Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma

Filmin adını hiç bilmiyordum ama takılıp kalan birkaç sahne hatırlıyorum.

Kevin Costner filmi gibi hissediyorum. Hatırladığım şey, Amerika’nın yayılmacılığı sırasında at sırtında bir adam olan Kevin Costner, kovboylar batıya taşınırken, ülkeyle arazi talep edebilirdiniz ve bir başlangıç ​​vardı ve onlar yarışa başladılar, Kevin Costner’ın karakterinin bir Headstart’ın erken bir başlangıç ​​yaptığını düşünüyorum. en iyi toprak parçasını aramak için diğer insanlara tanık oldu belki de bunlara, Headstart’ı alan insanlardı ve sonunda öldürüldüler ve kovboy, Amerika’da güzel bir arazi parçasının yakınında bir göl kenarında ateş etmeye tanık oldu. Yeni paragraf

Pekala, filmin adı ne olabilir, biri bana söyleyebilir mi lütfen teşekkür ederim?

“Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma” üzerine 18 yorum

1. Muğla dan kimler var. Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma . Slm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 331

2. Bu konu : ” Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 88

3. Kayseri dan kimler var. Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma . Mrb sayfa vallaha güzel, teşekkürler , Emine – 28

4. Bu konu : ” Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 138

5. Siirt merkezden ben . Selam paylaşımınız harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:38:12

6. Düzce dan kimler var. Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 137

7. Kırıkkale merkezden ben banu. Selam sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 22:10:20

8. Edirne dan kimler var. Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma . Mrb sayfanız inanki hayran bıraktı, sağolun , Emine – 305

9. Kırşehir merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun 16-01-2021 18:45:23

10. Kars dan kimler var. Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma . merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 52

11. Bitlis merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-01-2021 16:27:35

12. Bursa merkezden ben . Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-01-2021 03:18:49

13. Yozgat dan kimler var. Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma . merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 260

14. Karaman dan kimler var. Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 419

15. Bu konu : ” Eski Kevin Costner filmi mi? Amerikan genişleme atlı arazi kapma ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 105

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link