Eski Küresel Medeniyet

Bana kulak ver. Ya Dünya’ya yayılmış 1 küresel medeniyetin ya da kıtalar arasında bir şekilde temas halinde olan ya da birbirleriyle bağlantılı birden fazla medeniyetin olduğunu gösteren bir kanıtım var. Antik Yunan’da karşımıza çıkan Hermes’in sembolü adı verilen, etrafına 2 yılan sarılı bir kılıç olan sembole bakıyoruz. Bu sembol ünlü bir semboldür ve Tanrı Merkür’ün bir simgesidir. Tek başına bu büyük bir anlaşma değil, ancak bir şekilde Eski Mısır sembolizminde, Güney Amerika ve hatta Japonya’da da bulunuyor. Devam edebilirim ama insanların buna bakıp bakmadığını ve başka birinin kanıtı olup olmadığını öğrenmek istiyorum.

“Eski Küresel Medeniyet” üzerine 55 yorum

1. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler 25-09-2020 19:56:45

2. Çorum merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 25-09-2020 20:18:28

3. Tunceli merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler 26-09-2020 05:05:28

4. Düzce merkezden ben ali. Selam paylaşımınız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 11:01:45

5. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sağolun 26-09-2020 11:01:52

6. Yozgat merkezden ben doruk. Merhaba sayfan inanki hayran edici, teşekkürler 05-10-2020 00:49:50

7. Malatya merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 08-10-2020 05:25:41

8. Ardahan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-10-2020 12:23:59

9. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım , Emine – 197

10. Iğdır dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 148

11. Düzce dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , banu – 189

12. Aydın merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-11-2020 10:01:49

13. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , banu – 136

14. Nevşehir dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 278

15. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 218

16. Kırıkkale dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . Slm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sağolun , ahmet – 430

17. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 180

18. Amasya dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , memo – 66

19. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. Mrb paylaşım valla dikkat çekici, sağolun , ziya – 217

20. Diyarbakır dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . Selamın aleyküm siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 307

21. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 108

22. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 457

23. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 377

24. Yalova merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım 13-01-2021 11:53:14

25. Kırklareli dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . Merhabalar web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 325

26. Ordu dan kimler var. Eski Küresel Medeniyet . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 482

27. Hatay merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 27-01-2021 06:10:30

28. Diyarbakır merkezden ben hatice. Merhaba web siten vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 11-02-2021 17:26:14

29. Bu konu : ” Eski Küresel Medeniyet ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 222

30. Tokat merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 20:34:16

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link