Gerçeği dünyaya taşımış olabilecek medeniyet. Hiyeroglifler, ne hikayeler anlatıyorlar. Toplumun çoğunluğunun kullandığı (akılda tutun) eski Mısır büyük kitap tedarikçilerini aramaya çalışıyorum ve tarihle ilgili çok az kitap var.

Benim teorim, bu bir teori bile değil ama biz konuşurken tarihin tamamlandığını ve yeniden yazıldığını görmek kolay. Gezegenin gerçeğini sonsuza kadar kaybedeceğiz.

Author

24 Comments

1. Mersin dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 28

2. Selam web siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

3. Ardahan dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 407

4. Ardahan dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . Merhaba herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 65

5. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım

6. Muğla merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız harbiden hoşuma gitti, saolun 28-08-2021 13:33:03

7. Bilecik dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . Selam sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 390

8. Adana dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . merhaba arkadaşlar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 28

9. Bu konu : ” Eski Mısır’ın silinmesi ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , banu – 147

10. Mardin dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . Selam herkese sayfan inanki hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 207

11. Çankırı merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, tebrikler 08-09-2021 13:41:45

12. Trabzon dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . Selamın aleyküm paylaşımın valla çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 220

13. Kahramanmaraş merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, face de paylaştım 10-09-2021 20:14:22

14. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

15. Bayburt dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . Selam herkese sayfanız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 37

16. Bu konu : ” Eski Mısır’ın silinmesi ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, sağolun , Gürbüz – 156

17. Bayburt dan kimler var. Eski Mısır’ın silinmesi . Mrb paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 224

18. Bu konu : ” Eski Mısır’ın silinmesi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 51

19. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment