Kategoriler
Genel

Eski okul komplo teorisyeni rant

Hey millet,

Bir komplo teorisyeni büyüdüm ve bugün hala senin olduğun birçok yol var. Farklı konuları araştırabildiğim ve ellerimi bulabileceğim her belgeseli izleyebileceğimden daha fazla saat geçirdim. JFK, UFO’lar, Mk ultra, kayıp zaman teorisi, eski uzaylılar, 9/11 … tüm bu konuları büyüleyici ve merak uyandırıcı buluyorum. Bugünlerde bir “eski okul” komplo teorisyeni gibi hissediyorum çünkü bu konular nadiren ortaya çıkıyor ve sadece kendimi büyütmek için kullandığım eğlenceli düşünce deneyleriyle değil, diğer insanları da etkileyen yeni tehlikeli teorilerle gölgeleniyorlar.

Bu teoriler sadece aptal değil, aynı zamanda çok tehlikelidir. Bu teoriler birçok yaşamı en kötüsü için etkilemekte ve tekrar tekrar yanlış olduklarını kanıtlamışlardır, ancak bir şekilde daha popüler hale gelmektedirler. Bir şekilde bir komplo teorisyeni olmak, yaşamları mahvetmeyi ve internet savaşçıları olmayı amaçlayan özel bir milis haline geldi. Her birinin size söylediklerine inanmazsanız, size saldıracak kült benzeri takipleri var. Bu çılgınca ve yanlış yolda ilerlediğimizi hissediyorum. Eskiden gerçeği ortaya koyma amacımız vardı, ama şimdi amaç onu “dünyayı düzeltmek” için kişisel görevimiz haline getirmektir çünkü bir YouTube videosundaki pislikler size söylemiştir.

Bu şekilde hisseden tek kişi ben miyim? Bu yazı için yasaklanabileceğimi hissediyorum. Göreceğiz.

“Eski okul komplo teorisyeni rant” için 25 yanıt

Siirt merkezden ben ahmet. Selam web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 01-05-2020 19:26:04

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-05-2020 22:37:27

Tekirdağ merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-05-2020 13:32:18

Manisa merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, şukuladım 13-05-2020 09:47:47

Kocaeli merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 14-05-2020 08:17:23

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:41:33

Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:41:42

Trabzon merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:41:47

Çanakkale merkezden ben mehmet. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-05-2020 11:41:53

Bingöl merkezden ben ziya. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım 22-05-2020 02:26:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir