Larry King, Hal Holbrook, Cicely Tyson, Cloris Leachman, Hank Aaron ve şimdi Christopher Plummer, ve bu aklımın ucunda. Cicely Tyson ölene kadar gayet iyi görünse de hepsinin kadim olduğunu biliyorum. Bana şüpheli geliyor … İlerlemiş yaşları ve statülerinden çoktan aşı yaptırmış olacaklarından eminim. Hiçbir şey olmayabilir ama sinekler gibi düşüyorlar.

Author

18 Comments

1. Bu konu : ” Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 188

2. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, sağolun

4. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

5. Muğla dan kimler var. Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? . Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 382

6. Kocaeli merkezden ben memo. Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-02-2021 03:04:52

7. Şırnak dan kimler var. Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? . selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 361

8. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? . Slm sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 320

9. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, saolun 27-02-2021 17:05:26

10. Bu konu : ” Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 383

11. Bolu dan kimler var. Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, şukuladım , memo – 305

12. Kırıkkale merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın inanki hayran edici, face de paylaştım 03-03-2021 06:53:23

13. Bu konu : ” Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , doruk – 495

14. Bu konu : ” Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 417

15. Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 07-04-2021 10:32:58

16. Bu konu : ” Eski ünlüler şüpheli bir hızla mı ölüyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 163

17. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link